PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Test: Vyberte si prsten a zjistěte, jaká jste žena!

Written by admin

Jaký prsten byste nosili? Odhalí tajemství vaší postavy! Všechno se shodovalo se mnou a s tebou?

Představujeme vám jednoduchý a zajímavý test s prsteny. Podívejte se, jak jsou krásné! Stačí si vybrat tu, která se vám nejvíce líbila, která si jen říká o vaše prsty … A níže si přečtěte vlastnosti vaší postavy! Pokud jste si chtěli vybrat dva prsteny, znamená to, že ve vaší postavě jsou přítomny obě energie.

Test: Vyberte si prsten a zjistěte, jaká jste žena!

Prsten číslo 1

Jsi královna, která zná svou cenu! Královna je upřímná sama k sobě i k ostatním lidem. Někdy lidé kolem vás trpí vaší přílišnou přímostí, ale váš přirozený šarm na to brzy zapomene.

Jste upřímní a silní a to okouzlí každého, kdo je kolem vás. Pokud se vám někdo líbí, zahřejete ho svým teplem jako slunce. Pokud ne, nebudete to skrývat, s největší pravděpodobností to daná osoba pocítí od prvních sekund komunikace s vámi.

Prsten číslo 2

Jste skutečný svátek! Vaše duše si žádá věčnou zábavu, luxus a nádheru. Vaše outfity jsou extravagantní a vaše šperky září jasněji než slunce. Bez váhání vypustíte své emoce ven, čímž vypustíte páru. Kariéra pro vás není na prvním místě, ale nespokojíte se ani s posledními místy.

Prsten číslo 3

Ty jsi láska! Milujete milovat a stav zamilovanosti do vás je váš obvyklý stav. Obvykle jste hluboce zamilovaní do všeho ve svém životě – muže, práce, oblíbeného podnikání. Prostě rádi cestujete. Domácí pohodlí je pro vás přijatelné, pokud ho můžete sdílet se svým blízkým.

Jsi velmi krásná, když jsi šťastná. Máte okouzlující úsměv a vaše radost je vždy skutečná. Přinášíte radost všem lidem kolem vás.

Vážíte si každého prožitého dne a milujete příjemné maličkosti v životě. Krásné poháry, květiny, hudba – to vše je pro vás velmi důležité.

Prsten číslo 4

Vy jste Lovkyně! A jako každý lovec jste plní divoké, jiskřivé energie, která se z vás vyvalí v pravou chvíli. Máš oči, na které se nedá zapomenout. Pohled, který proniká přímo do duše.

Lidé kolem vás se snaží s vámi komunikovat. Jste selektivní v komunikaci a připouštíte jen pár v úzkém kruhu. Zcela důvěřujete lidem, kteří jsou vám blízcí. Nikdy neodpustíš podvádění a zradu.

Prsten číslo 5

Vybrali jste si tento rozkošný prsten? Jsi krásná světlem a hřejivou krásou. Vy jste Léčitel.

Navenek jste nejčastěji jednoduchý a veselý člověk, máte velký společenský kruh, je snadné a příjemné s vámi komunikovat. Mnoho lidí si více než jednou všimlo, že po komunikaci s vámi se jejich nálada zvedne, chtějí žít a tvořit. Máte hřejivou energii, dáváte v tomto životě hodně.

Musíte se o sebe více starat a potěšit se. Pak bude váš život jednoduchý a příjemný. Nenechte si ujít příležitosti, které vám život nabízí. Hodně štěstí tě miluje!

Prsten číslo 6

Emoce ve vás žijí stejně jako brilantní intelekt. Jste žena – Duše. Když se na tebe dívám, vzpomínám si na rčení “Nejsexy věcí na muži je jeho duše.”

Každý okamžik ve vašem životě má hodnotu a každý okamžik, který zažijete, je o něco hlubší a emotivnější než všichni ostatní. Vy, stejně jako nikdo jiný, však víte, jak se vyrovnat s obtížemi. Spolu s tím máte velmi originální myšlení, vlastní styl a schopnost bránit své zásady.

About the author

admin

Leave a Comment