PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Test. Vyberte si příšerku, která je vám nejvíc sympatická.

Written by admin

1. Příšerka tvrdí, že vaším vnitřním démonem je slabá vůle. Jste člověk bezelstný, upřímný a bezstarostný. Stále se díváte na svět očima nevinného dítěte. Snadno se seznamujete. Máte rádi pohodu a dobrou náladu. Dokážete milovat z celého srdce a stejnou lásku v jiných probouzet. Životní zkoušky vás snadno zaskočí, nečekáte od života nic špatného. Váš optimismus k vám přitahuje lidi, měli byste však možná být opatrnější.

2. Příšerka tvrdí, že vaším vnitřním démonem je chtivost. Jste hluboký, přemýšlivý, praktický člověk. Nerozptylujete se povrchními zájmy. Je vám cizí každá lehkomyslnost, neděláte rychlé závěry. Dáte si čas, abyste lidi či věci prozkoumali, poznali a pochopili. Někdy jste proto nemluvní a zamyšlení a přestáváte vnímat svět kolem sebe. Lidem vaše moudrost a rozvaha imponují.

3. Příšerka tvrdí, že vaším vnitřním démonem jsou obavy. Jste přirozený, upřímný člověk. Nikdy nic nepředstíráte, na nic se nehrajete. Nemáte žádné komplexy, neděláte si starosti s maličkostmi. Vaše vnitřní svoboda zpravidla nachází výraz v nějaké tvorbě. Tvůrčí činnost vás naplňuje štěstím, při ní se cítíte uvolnění a svobodní. Vaše život a vnitřní záře lidi přitahují. O vašich občasných vnitřních pochybách nikdo nic neví.


4. Příšerka tvrdí, že vaším vnitřním démonem je smutek. V davu vyniknete, i když se sebevíc budete snažit s ním splynout. Povahou i jednáním jste čestný člověk. Nemáte proč předstírat, že jste někdo jiný. Lidem se líbí vaše odbojná, buřičská povaha. Nesnášíte lež a pokrytectví a vždycky se ozvete, děje-li se někomu křivda. Vaše osobitost každého okouzlí.

5. Příšerka tvrdí, že vaším vnitřním démonem je malomyslnost. Jste realistou i zároveň i idealistou. Vidíte svět takový, jaký je i takový, jaký by mohl být. Uvažujete globálně a nikdy se nezříkáte toho, v co věříte. Máte velké plány. Někdy se necháte unést vlastním sněním. Lidem se líbí vaše rozhodnost. Jste bojovník, a tím získáváte sympatie.

6 Příšerka tvrdí, že vaším vnitřním démonem je napětí. Jste člověk energický, živý a veselý. Život kolem vás jen kypí. Každý vás už zdaleka vidí. Jste také velmi odvážní a pevní. Nebojíte se lidi vést a rozhodovat. Svůj vnitřní žár a vášnivou letoru dokážete velmi často držet pod zámkem a nedávat ji najevo. Když je však projevíte, je každý vámi okouzlen.


7. Příšerka tvrdí, že vaším vnitřním démonem je citlivost. Jste člověk otevřený a milující, zvyklý v životě víc dávat, nežli brát. Upřímně si přejete lepší svět. Vážíte si všeho, co v životě máte a většinou jste zcela spokojeni. Jste velmi citlivý a tato citlivost vás zároveň posiluje i dělá zranitelným. Jste velmi štědrý. Je snadné si vás zamilovat.

8. Příšerka tvrdí, že vaším vnitřním démonem je melancholie. Jste uvážlivý člověk, všechny životní oblasti máte v rovnováze. Pokaždé, když se v životě ocitnete před nějakou volbou, snažíte se najít jakýsi průměr, kompromis. Jste oblíbení, lidé se s vámi cítí lehce a přirozeně. Každému se líbí vaše životní heslo, kterým se důsledně řídíte i v praxi: Žít a nechat žít.

9. Příšerka tvrdí, že vaším vnitřním démonem je pýcha. Při všem, co v životě děláte, jste plni nadšení. Máte o svět opravdový zájem, rádi se učíte a poznáváte nové věci. Člověka se spíše snažíte pochopit, než abyste ho předem odsuzovali. Lidi strhuje vaše schopnost vnést humor do každé situace a rádi vám odpustí zřídkavý závan přesvědčení, že něco víte ze všech nejlíp.

About the author

admin

Leave a Comment