PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Test: vyberte si pírko a zjistěte něco o své osobnosti

Written by admin

Každý člověk má svou povahu, své osobité vlastnosti. Při klasifikaci osobnostních typů se psychologie často obrací k teorii barev a tvarů. Tento test není výjimkou. Podívejte se pečlivě na těchto šest peříček. Prohlédněte si jejich tvar i barvu a vyberte si to, které se vám nejvíc zamlouvá.

O čem vypovídá váš výběr?

Pírko číslo 1
Jste tvůrčí osobnost. Chcete být vždycky úspěšní, jste silná a čestná povaha. Tak trošku perfekcionista, ale ne natolik, aby vás vykolejilo, když něco nejde tak, jak má.

Pírko číslo 2
Snadno se přizpůsobujete nové situaci a okolnostem. Velmi rychle se učíte novým věcem, osvojujete si nové poznatky a dovednosti, v čemž vám pomáhá skvělá paměť. Nejraději se učíte o samotě.

Pírko číslo 3
Svým založením jste rozený podnikatel. Milujete být věčně v pohybu, dělat současně na více věcech a podílet se na více projektech. Zvládáte to v pohodě a jste přitom ve svém živlu.

Pírko číslo 4
Toužíte po harmonii a pohodě. Vždycky se snažíte pomáhat jiným. Máte velkou empatii. Jste rádi s lidmi, s nimiž si rozumíte a máte stejné zájmy.

Pírko číslo 5
Jste mimořádně kreativní člověk se smyslem pro krásu. Vidíte ji i tam, kde by ji jiní nehledali. Nevnímáte jen krásu věcí nebo prostředí, ale také krásu v lidech.

Pírko číslo 6
Jste nezávislá, svobodymilovná osobnost. Umíte dosáhnout velkých úspěchů zcela samostatně, bez pomoci jiných lidí. To vám však nijak nebrání v navazování velmi přátelských vztahů s lidmi kolem vás. Navíc umíte pomoci i poradit, aniž byste se vnucovali.

Souhlasíte s výsledky, které vám vyšly? Odpovídá vám charakteristika vašeho pírka? Podělte se se svým míněním také ostatními!

About the author

admin

Leave a Comment