PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Test: Vyberte si místo, kde byste chtěli být, a zjistěte, co vám chybí

Written by admin

Vyberte si místo, kde byste v tuto chvíli chtěli být. Zjistěte hned teď, co vám v životě chybí!

Test: Vyberte si místo, kde byste chtěli být, a zjistěte, co vám chybí

1. Lavička na zahradě

Potřebujete komunikaci, rozhovory. Nejen pár slov, ale dlouhé rozhovory, intimní rozhovory. Najděte si čas na starého přítele, požádejte ho, aby si na vás udělal čas. Abyste si mohli alespoň do rána povídat, povídat si o všem na světě, o minulosti, přítomnosti, budoucnosti…

2. Cesta v lese

Potřebujete aktualizaci, změnu. S největší pravděpodobností ne kardinál. Základ vašeho života vám vyhovuje. Ale nějaké, alespoň vnější, změny a vylepšení jsou potřeba. Možná byste měli změnit svůj účes, styl oblečení? Nebo přestavět nábytek v bytě? Učit se nové profesi? Rozšíření záběru činností

3. Káva s krásným výhledem

Je potřeba nějak osvěžit smysly, dát chuť do života. Stalo se to příliš čerstvé. Cestování do jiné země nebo města pomůže. Možná byste měli zkusit něco pro vás neobvyklého: jízdu na koni, paintball, parašutismus. Ale neriskujte hloupě.

4. Dům na horách

Potřebujete jednoduchý klidný život. Jsi velmi unavený. Ideálně se vydejte do divočiny, kde nejsou žádní lidé. Přiložit sporák, pěstovat plodiny, pořídit si krávu nebo alespoň kozu. Poslouchejte po večerech zvonivé cvrlikání cikád. Usínejte za zvuku deště, kapek jemně šumících na střeše a v listí stromů. Probuďte se s vůní šeříků a zpěvem ptáků.

5. Jezero

Potřebujete svobodu. Dusíš se v životě, který teď žiješ. Cítit se jako vítr, dovolit si nemyslet na následky. Vzlétni a leť, kam tě srdce volá.

6. Útulná terasa

Potřebujete normální život. Nejobyčejnější, bez výkyvů, bez extrémů. Zkuste si věci urovnat. Nastavte si určitou rutinu a držte se jí. Naplánujte si dny. Něco by mělo být stejné – cvičení, čas na oběd, procházka před spaním.

7. Maják

Potřebuješ sen, nějakou naději. Na co se těšit, na co jít. Sen je skutečný, s šancí na uskutečnění. Ale zároveň je to velké, nepříliš dostupné, což nelze zítra realizovat. Potřebujete cestu za svým snem o práci, zkušenostech, trpělivosti a vytrvalosti.

8. Terasa u vody

Potřebujete dovolenou. Na místě, kde je hodně slunce a žádné starosti. Vypálení do černa není nutné. Je třeba nasávat slunce, nasytit se jeho životodárným teplem. Po návratu ucítíte, že energie přetéká.

About the author

admin

Leave a Comment