PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Test vnímání: co jste uviděli ze všeho nejdřív?

Written by admin

Obrazy, na nichž jedno vyobrazení plynule přechází v druhé, takže je velmi těžké odlišit jednotlivé motivy, jsou často využívány v psychologii k odhalení skrytých stránek lidského podvědomí.

Nabízíme vám tento zajímavý iluzivní test. Podívejte se na vyobrazení. Zafixujte si obraz, který jste spatřili jako první. Za zlomek vteřiny začnete vnímat i ten druhý. Co jste uviděli nejdřív? Odpověď o vás může ledacos prozradit.

Jestliže jste uviděli lebku …
Přes jistou strašidelnost lebka nesymbolizuje nic zlého. Je symbolem síly a znamená, že jste připraveni na nové činy a nová vítězství. Dobře si uvědomujete, jak rychle čas letí a nehodláte ho zbůhdarma utrácet. Nijak nelpíte na materiálnu, důležitější než výsledek je pro vás sama cesta. Právě to je důvod, pro který se vám všechno daří. A bude i nadále, budete-li se držet své cesty a svých zásad.

Pokud jste viděli nejdříve ženu 
Žena, která sklonila hlavu k nohám, je symbolem zastávky na cestě. Možná potřebujete odpočívat, možná se rozmyslet. V této zastávce není nic špatného ani hrozivého, je to spíš uvážlivé zastavení a neznamená, že jste se vzdali své cesty vpřed. Je zřejmé, že víte, co děláte a tato zastávka byla vaším rozhodnutím. Žena zaujímá velmi přesnou pózu, její vlasy visí dolů zcela uspořádaně. Také vy máte věci pevně v ruce a váš další směr je vám jasný.

About the author

admin

Leave a Comment