PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Test: Váš styl

Written by admin

Šperky dokážou nejen zdůraznit vaši krásu, ale také o vás hodně prozradit. Například jaký máte smysl pro vkus a styl, jaké oblečení se k vašemu stylu hodí, jaké vnímání krásy je pro vás typické.

Jak vybrat dekoraci?

Pokud okamžitě rozpoznáte svůj styl, jděte do toho. Pokud máte rádi více šperků najednou, vyberte si ten, který vás nejvíce přitahuje.

Nyní zjistěte, jak důležitý je výběr šperku!

Test: Váš styl

Dekorace 1

Jste konzervativní a milujete klasický styl. Vaší volbou jsou správné tvary a přirozená krása. Okázalé oblečení, hustý make-up – to vše zjevně není pro vás. Elegance, zdrženlivost, efektivita – to jsou hlavní součásti vašeho stylu. Ostatní vás oceňují za integritu obrazu!

Dekorace 2

Máte rádi vintage šperky? Můžete být nazýváni majitelem jedinečného kouzla a zvláštního kouzla! Vintage styl vám velmi sluší, dovedně kombinujete oblečení, účes, make-up a šperky, abyste vytvořili jedinečný, celistvý vzhled. Mezi dalšími představiteli něžného pohlaví jste to vy, kdo zůstane navždy v paměti mužů, protože váš obraz je nejjasnější!

Ornament 3

Jaký styl ti vyhovuje? Jedná se o lehký, „jarní“ styl, který z vás udělá majitelku jedinečného kouzla, vytvoří kolem vás auru tajemna, přiměje muže, aby se za vámi otáčeli. V ženě by mělo být tajemství – a ono je samozřejmě ve vás a přitahuje své okolí.

Okrasné 4

Vaše umění vybírat šperky je založeno na vaší romantice! Přirozeně romantický styl vám velmi sluší. Přírodní barvy v oblečení, líčení a doplňcích jsou pro vás jako stvořené. Neustále se snažíte obklopit se harmonií. Vytvoření holistického obrazu sebe sama nezpůsobuje žádné potíže, protože váš smysl pro krásu je velmi dobře vyvinutý!

Okrasné 5

Preferujete ty nejluxusnější šperky! Váš styl je jasný, ženský, ušlechtilý. Díky skvělé chuti budete vždy v centru pozornosti. Jste skutečnou královnou plesu. Drahý styl oblečení vám sluší víc než ostatní!

Okrasné 6

Který styl vám vyhovuje víc než ostatní? Vytříbený styl je nejlepším odrazem vaší osobnosti. Vytříbený styl – v oblečení, účesu, doplňcích – dělá váš obraz jedinečným a přitahuje nadšené pohledy! Můžete být nazýváni trendsetterem. Smysl pro krásu je ve vás velmi hluboce vyvinutý!

About the author

admin

Leave a Comment