PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Test stavu: Vyberte si svůj energetický obrázek

Written by admin

Energetické obrázky jsou jakési klíče nebo majáky, které vyjadřují určitou náladu, stav, zprávu a signalizují, kam jít dál.

Výběrem obrázku si člověk odpovídá na otázku, co je pro něj nyní nejdůležitější. Existuje mnoho způsobů, jak získat odpovědi na aktuální otázku – runy, “Kniha proměn”, tarotové karty, metaforické karty, aroma test atd. Všechno funguje.

Průvodcem je vždy vaše podvědomí. Který obraz si dnes vyberete?

Test je snadný:

  1. Zavřete oči, párkrát se nadechněte/vydechněte, poslouchejte sami sebe a svůj stav právě teď.
  2. Otevřete oči, procházejte článek bez čtení a vyberte si obrázek, který s vámi rezonuje.
  3. Poté si přečtěte příslušné pokyny a zprávu, kterou obraz nese.
Test stavu: Vyberte si svůj energetický obrázek

1. “Himaláje”

Nebeské vrcholy volají a
kývají, Let se zmocnil Vědomí…

Himaláje jsou symbolem radosti a oslavy života. Otevírají se vám nové obzory. Vaše touhy, cíle, „vrcholy“, „hory“ jsou jasně viditelné. Ano, jsou velké, možná až tak velkolepé, že se tají dech.

Barevné slunce symbolizuje aktivní jangovou mužskou energii, hory jsou základ, ve vodě se odráží ženská plynulost a proměnlivost.

Jste připraveni naplnit svůj osud jednáním v hmotném světě. Radost přináší samotný pohyb po cestě, po které kráčíte.

Doporučení k malování

Pokud jste si vybrali Himaláje, vaše podvědomí říká, že jste připraveni a ochotni oslavit svůj život. Člověk je dirigentem božství na Zemi, na místě, kde se setkává Země a Nebe. K radosti a oslavě života dochází při navazování a udržování spojení Tělo-Duše-Duch. Když se toto spojení zapomene, barvy světa vyblednou. Nezapomeňte na svou božskou povahu!

Poselství obrazu

Jste na správné cestě! Když jste napojeni na božský zdroj v sobě a následujete cestu srdce, vše je možné, jakékoli vrcholy jsou vám k dispozici!

2. “Hojnost”

Hojnost vzniká projevem hojnosti (Merlinův zákon).
Hojnost je stav. Obrázek naznačuje, že Vesmír je v podstatě bohatý, jeho zdroje jsou neomezené. Má místo pro vše, co chcete – hmotné i duchovní, myšlenky i pocity. Jak naplnit svůj život – volba je na vás.

Doporučení k malování

Je čas rozloučit se s postoji, strachy, které drží zpátky, zastavit se na cestě k hojnosti, blahobytu, radosti, zdraví, Lásce. Čím méně kamenů na cestě, tím více teče Plenty River.

Poselství obrazu

Přijměte a projevte svou hojnost! To, co sdílíte, se násobí!

3. “Čtyři prvky / pátý prvek”

A když já, část Stvořitele, posbírám všechny čtyři a poznám…,

Pátý se narodí…

Země je moje tělo

Voda je moje krev

Vzduch je dech

Oheň je můj duch.

Jsme jeden …

Každý člověk je jedinečnou kombinací prvků – prvků, které jsou přítomné na Zemi. V něm jsou všechny čtyři prvky svedeny dohromady prostřednictvím pátého – Lásky.

Doporučení k malování

Nyní nastává úžasný čas, abyste prozkoumali sami sebe a objevili své schopnosti a možnosti. Který jsi ty? Jaké vlastnosti, vlastnosti máte? Vyzkoušejte si nové kvality. Prostřednictvím těchto „testů pera“ v kreativitě, v interakci s lidmi objevíte nové stránky sebe sama.

Poselství obrazu

Život je úžasná mozaika. Vše, co je ve vás – myšlenky, stavy, touhy – se odráží v událostech a lidech kolem vás. Buďte pozorní, sledujte znamení, která vám vesmír přináší.

4. “Ženské nekonečno”

Zrozen ze Země, já sám rodím život!

jmenuji se ma

A s ním letím vzhůru…

Obraz odráží spojení s božskou ženskou přirozeností, povahou samotného ŽIVOTA, vitalitou (spirála DNA), prostřednictvím spojení se Zemí. Země nasycuje svými dary, naplňuje ohnivou energií, zvlhčuje a naplňuje svým dechem.

Pokud jste si vybrali tento obrázek, tak právě teď je pro vás toto spojení nejdůležitější, máte potřebu ho cítit, spojit se s ním.

Zrození nového výhonku nastává jako výsledek setkání Země a Nebe, ženy a muže.

Doporučení k malování

Obnovení spojení se svou přírodou probíhá v přírodě. Více chodit, chodit bosky v rose, ležet na zemi, cítit květiny, plavat v přírodních nádržích, objímat stromy.

Vyberte si jakýkoli kreativní projev, který vám přináší radost (tanec, zpěv, malování, vaření atd.).

Přineste svému tělu radost koupáním, vůní a olejováním.

Poselství obrazu

Zamilujte se do sebe! Prosím sebe! Darujte si dárek, o kterém jste už dlouho snili. Milujte své tělo, nezapomeňte mu dopřát teplo a péči. Přestaň bojovat. Užívat si. A uvidíte, co se změní.

5. “Let”

Létáním se učím svět srdcem…

Obraz “Let” je o radosti a lehkosti, o kontaktu se sebou samým, se svými touhami, se svou duší, o dopřání si krásy a svobody. Oko symbolizuje vidění srdce.

Doporučení k malování

Radost z letu se rodí v důvěře a otevřeném srdci. Uzavřené srdce nedovolí, aby do vašeho života vstoupily nové věci. Když se srdce otevře, hranice vědomí, prostory se rozšíří a objeví se nové příležitosti.

Pokud jste si vybrali tento obrázek, nyní máte touhu jít do něčeho nového, rozšířit a zvládnout nové hranice pro sebe – fyzické, územní, emocionální. Možná nyní projevujete touhu po cestování, objevování. Intuitivně víte, co chcete a kam chcete jít.

Poselství obrazu

Věř si! Naslouchej svému srdci! Následujte své vnitřní volání. A nezabloudíte. Jen vy znáte všechny odpovědi.

6. “Yoni a Lingam”

On a ona jsou výkvětem stvoření!

Spojení dvou začátků!

Celý proces tvoření v hmotném světě je možný prostřednictvím kontaktu s ženskou a mužskou energií.

Obraz “Yoni a Lingam” popisuje extázi, smyslnost, radost, harmonii, rozkvět v interakci muže a ženy. V každém člověku jsou ženské a mužské aspekty. Rovnováha mužské a ženské je možná, když je každá z těchto energií rozpoznána a projevena. Přirozenou projekcí rovnováhy M a F ve vztahu je radost z interakce jako pár.

Doporučení k malování

Pokud jste si vybrali tento obrázek, znamená to, že hledáte pár nebo chcete sladit svůj vztah. Nyní je pro vás důležité najít v sobě rovnováhu ženského a mužského a dát tomu místo v životě.

Poselství obrazu

Prozkoumejte sami sebe! Jejich ženské a mužské vlastnosti. Nebojte se jít do nových zážitků, nových vztahů! Dostaňte se do kontaktu se svou citlivostí, smyslností, sexualitou, orgasmem.

7. “Plodnost”

Ona DÁVÁ život v bezčasí univerzálního počátku…

Dávat život je neodmyslitelnou součástí samotné ženské podstaty. Těhotenství, pokračování, porod, ženskost, hojnost, krása, zdraví žen – o tom je obrázek „Plodnost“.

Doporučení k malování

Obrázek žehná těhotenství. Unesete přitom nejen dítě, ale i nápad, knihu, umělecké dílo, jakýkoli výtvor, který se pak zrodí do života.

Poselství obrazu

Pokračovat!

8. Transformace

Zvládnout proudit z jednoho do druhého,

Zvládnout zrodit se z prachu do života,

Růst ve stromu života,

Splynout s proudem v nesmrtelnosti!

„Transformace“ odráží proces přeměny energie z jedné kvality na druhou. Znovuzrození na úrovni vědomí, těla. Člověk, kráčející podél stromu života, potkává životní lekce v podobě lidí, okolností, v důsledku interakce, se kterou se mění jeho postoje, názory, obraz světa, a vstupuje do nového kola života.

Doporučení k malování

Nyní ve vašem životě dochází k hlubokým změnám, uvědomění, proměnám na úrovni ducha, duše, těla. Zbavíte se starých postojů a vstoupíte do něčeho nového pro sebe, dříve neznámého.

Hlavní je být k sobě upřímný! Pozorně naslouchejte svým impulsům! Poslouchejte sami sebe! Slyšte se! Počkejte, vnímejte svůj impuls, který nelze s ničím zaměnit! naslouchání i mikropohybům vašeho „CHTĚNÍ“. Impuls je jen váš ^ a nikdo vám neřekne, co to je! Jen vy to můžete rozpoznat, slyšet, cítit, projevit! Vy jste zdroj!

Poselství obrazu

Nebojte se rozejít s tím, co zastaralo, se vším, co překáží vašemu dalšímu pohybu. Přijímejte vše, co nyní přichází do vašeho života, s vděčností. Zároveň nezadržujte ve svém životě to, co není vaše, nechte to jít, nechte to jít. Nechte jen to, co je pro vás skutečně cenné.

9. Kouzelná hůlka

Pozemská nebeská klenba, vesmírná síla,

Let vědomí do nejvyšší země

Byli spojeni v jednoho ducha.

Poznej sám sebe – a poznej svět!

“Kouzelná hůlka” představuje vektorovou mužskou energii, stabilitu, pohyb k cíli, vnitřní moudrost. Vševidoucí oko Hóra, které je na něm vyobrazeno, mluví o tom, že to, co bylo dříve skryto vašemu zraku, se vám nyní odhaluje.

Doporučení k malování

Nyní máte potřebu se spojit se svým vnitřním mužem. Nastal čas ztělesnit to, co bylo počato v hmotném světě, sebevědomě „stát nohama na Zemi“. Čas na poznání sebe sama na úrovni ducha.

Poselství obrazu

Věřte své vnitřní síle. Váš vnitřní muž přesně ví, co chce.

Daria Shepeleva (Blue Sphere) – umělkyně, praktikující psycholožka, arteterapeutka, básnířka, umělecká průvodkyně pro odhalení kreativity. Daria píše osobní energetické obrázky, mandaly, vede individuální psychologické konzultace, vede kreativní a arteterapeutické skupiny.

About the author

admin

Leave a Comment