PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Test s ohromující přesností: zjistěte, jaké se k vám hodí zaměstnání!

Written by admin

Lidé, kteří stojí před výběrem profese, často váhají a pochybují. Platí to jak u mladých, kteří se mají poprvé v životě rozhodnout pro nějaké zaměření, stejně jako u těch, kdo už mají nějakou tu zkušenost, ale přejí si změnu. Odložte dotazníky a vyzkoušejte náš rychlý test, který pomůže probudit vaše podvědomí a najít tu správnou cestu. Vyberte si obrázek, který se vám nejvíc líbí a zjistěte výsledek.

1. Šoubyznys

Určitě se k vám hodí kariéra nezávislé, svobodné a v paprscích slávy se koupající hvězdy. Nikoli náhodou je vaším krédem být ve všem úspěšný, ale dodržovat pravidla. Cítíte se skvěle obklopeni publikem, které vám visí na rtech. Nebojíte se rychlých změn situace.

Nejpřitažlivější půvaby života, setkávání s novými a novými lidmi, grandiózní perspektivy a možnosti, to je to, co vám bude sedět víc než cokoli jiného. Jediné, co vám můžeme poradit: naučte se ovládat svou nestálost, která je důsledkem zvýšené citlivosti a emotivnosti. Pak bude všechno v pořádku.


2. Lékař, právník, detektiv

Tyhle profese se k vám výtečně hodí, protože jste od přírody rozvážní, vnímaví a nadaní k hluboké analýze myšlenek, pocitů a emocí lidí kolem sebe. Tvůrčí a analytické schopnosti, které vám byly dány, čekají na své praktické uplatnění.

Vaše objektivní hodnoty spočívají ve velkém smyslu pro humor, umění bleskového rozhodování a naprosté absenci jakékoli závisti. Jediným nedostatkem, který nicméně můžete proměnit také v klad, je poněkud zvýšené sebevědomí.

3. Podnikatel, politik, PR manažer, manažer

Vašimi hlavními kvalitami jsou vynalézavost, schopnost dosáhnout hlavního cíle cestou splnění postupných menších úkolů, odvaha a rozhodnost a také ochota k obětem a vložení všech sil a zdrojů do věci, kterou máte rádi, i za cenu zvýšených výdajů a ztrát.

Můžete sloužit jako zdroj dobrého lídra, schopného lidi dát dohromady a vést je jako tým.

4. Voják, kaskadér, trenér bojových umění

Vás by šlo charakterizovat jako milovníka nepřetržitého pohybu spojeného s rizikem, cílevědomým bleskovým rozhodováním a stálými výbuchy adrenalinu. Smutek, prázdná slova, dlouhé úvahy nebo řeči o ničem, to není nic, co by se vás týkalo!

Jste člověk akce, který někde potřebuje vybít svou zlobu a agresi, které jsou přirozenými projevy mohutné životní energie.


5. Věčný student nebo učitel

Neradi se rozhodujete, protože se neradi zatěžujete vážnou zodpovědností. Zato umíte perfektně udržovat vztahy s početnými přáteli a známými, vážíte si každé prožité vteřiny a v hloubi duše zůstanete pořád mladí. Lidé kolem vás tyhle vzácné vlastnosti cítí, proto je to k vám tolik přitahuje.

6. Byznysmen, kritik, analytik, účetní

Vy se rozhodně nemusíte znepokojovat kvůli své konkurenceschopnosti na trhu práce. Lidé, kteří dokážou kriticky přistupovat ke každé, třeba už prověřené informaci, umějí analyzovat získané údaje a dokonale si poradí s výpočty vždycky byli, jsou a budou zaměstnavateli velmi žádáni.

I když i tohle všechno vám může připadat nedostatečné; možná byste si raději pořídili svůj vlastní podnik. Nic vám nebrání! Máte všechno, co je k úspěšnému vedení byznysu třeba – jen pozor na přílišné sebevědomí a dobrý odhad vlastních sil!

About the author

admin

Leave a Comment