PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Test podvědomí. Zvolte si své vlastní nebe.

Written by admin

Osobnost tvoří soubor vlastností, které předurčují její vztahy s ostatními lidmi.
Jak dobře znáte model svého chování? Abyste se v něm lépe orientovali, zkuste si odpovědět na jednoduché otázky:

Co rádi děláte ve svém volnu? Co vám dělalo v dětství radost? Jak by vypadal váš ideální den? Z čeho máte největší strach? Co vám dělá největší radost?

Pokud vás odpovědi napadly hned, je vidět, že dobře víte, co se skrývá ve vašem nitru. Poznat se ještě líp vám může pomoci náš jednoduchý test. Možná se o sobě dozvíte něco, o čem jste neměli ani potuchy. Nejdřív si vyberte nebe podle své nálady. Takové, které jí nejvíc odpovídá. Výsledky najdete dole. Porovnejte si je s tím, co jste už o sobě věděli dříve.

Nebe číslo 1

Jste zcela mimořádně čestný člověk. Všechno, co si myslíte a cítíte, vyjadřuje vaše tvář. Ani se nepokoušíte něco skrývat, protože upřímnosti si ceníte nadevše. Nesnášíte pokrytectví, domýšlivost a předstírání. Jste člověk svědomitý a velmi zodpovědný, vaši blízcí, přátelé i kolegové vědí, že na vás je spolehnutí. Jste také velmi citlivý a snadno se vás dotkne nějaká hrubost. Nikdy se však nemstíte, s urážkou se vyrovnáváte samostatně a na vaší přívětivosti a laskavosti se nic nemění.

Nebe číslo 2

Máte rádi kolem sebe klid a porozumění. Věříte ve přátelskou spolupráci, a proto každý spor ihned urovnáte. Žertem vám říkají mírotvorce a je to oprávněné. Ve vztahu s lidmi jste milí a laskaví, nešetříte poklonami, každému umíte říci něco, co ho potěší. To neznamená, že lacině lichotíte, pochlebování nesnášíte. Je třeba zvláště zdůrazňovat, že vás lidé mají rádi a jste velmi oblíbený?

Nebe číslo 3

Jste velmi bezprostřední, spontánní člověk, proto je pro vás velkou výhodou vaše vysoce rozvinutá intuice. Často se rozhodujete za pochodu a vždycky správně. To nejlepší vás v životě potkává vždycky, když věříte ve svou šťastnou hvězdu, ve vlastní síly a v to, že si zasloužíte jenom to dobré. Dejte se vést svým vnitřním hlasem a nebudete litovat. Lidé vás mají rádi pro velkou energii, pozitivitu, vynalézavost i přívětivost.

Nebe číslo 4

Zvídavost je vaše druhé jméno. Nové znalosti, nové objevy, to je to, co vás nejvíc přitahuje. Rádi také cestujete do dosud málo navštívených míst a objevujete jejich kouzlo se vzrušením a napětím. Co nesnášíte, je rutina. Na krátký čas vás dokáže otrávit a zbavit energie, ale nebyl byste to vy, abyste si samostatně nenašel něco, co vám ji zpestří. Přátelé i vaši blízcí pro vás znamenají hodně, přesto však občas potřebujete pár chvil samoty, abyste si utříbili myšlenky.


Nebe číslo 5

Nespěcháte otevírat vlastní duši každému. Vaši důvěru si zaslouží jenom jednotlivci, lidé, které dobře znáte a víte o nich, že jim můžete důvěřovat. Jste zdrženliví, své city nedáváte hned najevo. Jste však velmi pozorní, všímaví a vnímaví a dovedete dát najevo účast, pochopení i soucit. Nikdy se nevnucujete.

Každý, kdo vás blíž zná, vás má rád. Blízkým lidem otevřete svět viděný vašima očima a vysvětlujete běžné události zcela neobyčejným způsobem. Probouzíte v nich zájem o prostředí, v němž žijí a lidi, které by jinak míjeli bez povšimnutí.

Nebe číslo 6

Chcete být celistvou, zralou a soběstačnou osobností, ze všeho nejvíc si ceníte nezávislosti a svobody. Dokážete se proto i vzbouřit a postavit proti většině, máte-li pocit, že jsou ohroženy. Přitom však nesnášíte konfrontace a konflikty a něco jiného by vás k odporu podnítilo jen stěží, s výjimkou zjevné nespravedlnosti.

Lidé vás mají rádi pro vaši pevnost, realimus a klid. Máte silnou vůli a jste pracovití, i když vás třeba práce momentálně neuspokojuje. Vede vás váš smysl pro zodpovědnost. Vaši blízcí ve vás mají záruku věrnosti a bezpečí.

About the author

admin

Leave a Comment