PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Test podvědomí. To první, co uvidíte, je zrcadlem vaší osobnosti.

Written by admin

CO JSTE UVIDĚLI JAKO PRVNÍ?

Denodenně vídané obrazy mají na lidské podvědomí nejrůznější vliv, který se občas nedá nijak vysvětlit. Lidský rozum je natolik nepředvídatelný, že naše skutečná osobnost se někdy projeví a je odhalena až působením určitých událostí.

K tomuto testu podvědomí je třeba pouze podívat se na obrázek a uvědomit si, co jste viděli nejdřív. Podívejte se na výklad dole.

Postava na kopečku
Jestliže vaši pozornost ze všeho nejdříve upoutala lidská postava stojící na kopci, vynikáte moudrostí a prostotou. Nic nepředstíráte, na nic si nehrajete. Hlavní pro vás je zodpovídat za svá slova, plnit sliby a dotáhnout všechno do konce. Totéž očekáváte od ostatních, k lidským chybám a nedostatkům jste však shovívaví a z ničeho neděláte vědu.

Tvář
Jestliže jako první vaši pozornost přitáhla lidská tvář, vypovídá to o velké citlivosti, vnímavosti a rozvinuté intuici. Rádi občas přemýšlíte někde stranou od lidí a meditujete. Věříte, že sen může být předpovědí budoucnosti. Nevyhýbáte se ani velké společnosti a vedete si v ní s jistotou, i když na sebe nijak neupozorňujete.

Měsíc
Kdo viděl na obrázku ze všeho nejdřív měsíc, kráčí životem zvesela. Takoví lidé jsou tvůrčí osobnosti, rádi se podělí o své plány a nápady a spolupracují s jinými lidmi. Jsou nadáni velkou představivostí a dokáží vyvinout patřičnou aktivitu k uskutečnění svých představ. Vždycky plní optimismu a energie, snadno strhnou pro svou věc také ostatní.

About the author

admin

Leave a Comment