PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Test podvědomí: Která položka vás nejvíce děsí?

Written by admin

Stejně před sebou nemůžete utéct.

Americký mytolog, spisovatel a učitel Joseph Campbell (1904–1987) řekl: „Jeskyně, do které se bojíte vstoupit, obsahuje poklady, které hledáte.“ Web porquenosemeocurrio.net říká, že Campbell tvrdil, že aby člověk našel štěstí, musí se osvobodit od strachu a následovat své ideály.

Psycholog Clifford Lazarus říká, že podvědomě si sami vytváříme bariéry, které nám brání v pohybu vpřed. Také věří, že musíme čelit svým strachům, abychom dosáhli požadovaných výšin.

Za tímto účelem vyvinul tento test. Podívejte se pozorně na obrázky vstupů a vyberte ten, který vás nejvíce děsí, a poté si přečtěte, co to znamená.

Test podvědomí: Která položka vás nejvíce děsí?

Vchod číslo 1.

Vyděsil vás tento obrázek? To znamená, že jste silný a inteligentní člověk.

Tato volba vás ale také charakterizuje jako uzavřeného člověka. Občas se před tímto světem uzavřete a nedovolíte ani těm nejbližším.

Jste soběstačný a náročný člověk. Vy se však snažíte vést otevřenější a emocionálnější život a více komunikovat.

Vchod číslo 2.

Bojíte se vstoupit do tohoto sklepa? S největší pravděpodobností jste v poslední době často trpěli neúspěchy – staly se vám nepříjemné příběhy, hodně jste trpěli.

Schodiště symbolizuje odchod ze života a spadané listí symbolizuje změnu fází života. To znamená, že mentálně jste stále v minulosti.

Je ve vás strach, že vás vaše potíže a problémy budou neustále pronásledovat. I když ve skutečnosti je to vy, kdo je nosí s sebou. Pusťte minulost, bolest a negativitu a začněte myslet na to pozitivní.

Vchod číslo 3.

To je známka toho, že hledáte klid. Bojíte se být sám a cítit se v životě k ničemu.

Na druhou stranu, pokud se této jeskyně bojíte, pak se vnitřně cítíte na svém místě a víte, že jste na správné cestě. Také výběr této cesty znamená, že hledáte lásku.

Pravděpodobně vám chybí péče a teplo.

Vchod číslo 4.

Pokud vás děsily dveře tohoto vraku, pak je to dobré znamení. Nyní jste zaplaveni láskou a něhou a cítíte potřebu to všechno s někým sdílet.

V zájmu svých blízkých jste připraveni na mnohé. Máte však obavy o svou finanční situaci.

Abyste dosáhli toho, co chcete, musíte urazit dlouhou cestu a pracovat na svém myšlení. Pamatujte, že být pozitivní je polovina úspěchu!

Vchod číslo 5.

Pokud vás tento obrázek děsí, pak je pro vás s největší pravděpodobností těžké se v životě vyjádřit.

Jste v sobě zmatení, je pro vás těžké vyjádřit své pocity a myšlenky a také je pro vás těžké věřit lidem.

Máte tendenci hromadit všechny emoce v sobě. Naučte se mluvit o svých pocitech, pak bude život mnohem jednodušší.

Vchod číslo 6.

Modrá je barvou oblohy a moře, která také symbolizuje stabilitu.

Jste velmi pracovití a vždy dosáhnete toho, o co usilujete. Vždy si dáváte konkrétní a velmi těžko dosažitelné cíle, hodně a svědomitě pracujete.

Jste kreativní a inteligentní člověk, který ví, jak vyřešit jakýkoli problém. Vždy ze sebe vydáte to nejlepší, někdy zapomenete, že relaxace a odpočinek jsou stejně nezbytné jako práce.

About the author

admin

Leave a Comment