PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Test osobnosti. Přesnost 95 procent

Written by admin

Co vidíte na obrázku?

  1. Oko
  2. Dívku
  3. Jedle
  4. Můstek
  5. Oblohu

Vyberte jednu z možností a podívejte se na výsledek!

Dívka — jste naplněni životním optimismem. Vypadá to, že v tomto roce se vám od začátku daří. Ani rychlé pracovní tempo vás nezbaví sil a úspěchy se budou vršit jeden za druhým. Dívka je příslibem dobrých perspektiv. Neztrácejte tempo, vaše cesta vede dobrým směrem!

Jedle — klidně, rozvážně, ale jistě. Krok za krokem míříte vzhůru a nedáte se odradit. Vaši houževnatost by vám mohl leckdo závidět. Neodradí vás ani konkurenční názory, ani nevlídná kritika. Když jste si jisti svou věcí, nemůžete prohrát.

Oko – máloco vás překvapí. Na své úkoly se důkladně připravujete předem a máte promyšleny všechny možné varianty. Když jedna nevyjde, uplatníte rychle další. Dočasný nezdar vás nemůže zaskočit. Tam, kde jiní přemýšlejí, jak napravit chybu, vy už pracujete na náhradním řešení.

Most — snadno navazujete kontakty, snadno se s každým domluvíte. Společnost cizích lidí vás neuvede do rozpaků ani v práci, ani v soukromí, jste v ní jak ryba ve vodě. Náhodný pozorovatel by snad mohl usuzovat, že jste povrchní a ve svých náklonnostech přelétavý. Vaši blízcí však znají vaši spolehlivost, soucit a upřímnou, laskavou povahu.

Obloha — o vás se často říká, že se vznášíte v oblacích. To proto, že jste tvůrčí, nekonvenční osobnost. Možná jste v sobě dosud neodhalili své schopnosti, ale talent se ve svých projevech nedá dlouho potlačovat. Věřte v něj a věřte ve své síly. Úspěch vás nemůže minout.

About the author

admin

Leave a Comment