PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Test osobnosti: která žena je vdaná?

Written by admin

Poměrně často bývá první dojem z nějakého člověka mylný. Nicméně myšlenky, které vás napadly v prvních okamžicích setkání, vypovídají o mnohém. Tady však nepůjde o nějakého nového známého, ale o vás. Jaká jste žena?

Pokuste se určit, která z těchto žen je vdaná. Vaše volba přímo souvisí s určitými rysy vaší povahy. .

1. obrázek

Jste přesvědčena, že žena je zcela soběstačná osobnost, nezávislá na svém muži. Tento názor se snažíte realizovat také v životě. Ani náhodou nejste konzervativní. Více vám vyhovuje moderní uspořádání vztahu. Samozřejmě jste tvrdou obhájkyní rovnoprávnosti! Ve vztahu nemá být ani jeden ten hlavní a povinnosti se mají dělit napůl.

2. obrázek

Až příliš často se rozhodujete ukvapeně, aniž byste se plně seznámila se situací. Budí to dojem, že se držíte ustálených stereotypů a nezkoumáte, zda se hodí ke konkrétním okolnostem. Dost často také litujete toho, co jste udělala. Možná se vám nelíbí, co vyplynulo z vaší volby – v tom případě zkuste popracovat na některých svých vlastnostech.


3. obrázek

Na prvním místě je u vás vždycky zájem rodiny. Vážíte si tradic vytvářených po celé generace. Život svých drahých se snažíte uspořádat co možná nejpohodlněji a blahobytně. Útulnost domácnosti, kterou jste vytvořila, táhne členy rodin domů, ať jsou kdekoli. Jste zkrátka ideální partnerka a hospodyně.

4. obrázek

Poměrně často berete milostné vztahy na lehkou váhu. Nevyznáváte myšlenku, že člověk by měl mít v životě onu jednu jedinou lásku, se kterou když se rozloučí, stráví zbytek svých dnů v samotě. Jsou chvíle, kdy si užíváte určitý odstup od vztahu a bez partnerovy blízkosti. Kdyby však přijel nějaký ten «princ na bílém koni», docela ráda byste své střízlivé pojetí vztahu vyměnila za horoucí lásku a ztratila naprosto hlavu.

Nejspíš už jste pochopila, že správné řešení tenhle test neměl. Jen jsme tak trošku zkusili sestavit váš psychologický portrét. Možná jste se i něco zajímavého dozvěděla…

About the author

admin

Leave a Comment