PSYCHOLOGICKÉ TESTY

TEST: odpovězte na jedinou otázku. Výsledek vás možná překvapí.

Written by admin

Zajímavý a přitom velmi rychlý test. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku. Vlastně to vypadá spíše legračně, ale výsledky jsou doopravdy dost přesné.

Kterou část těla si ve sprše myjete jako první?

  1. Hlavu
  2. Prsa
  3. Podpaží
  4. Ramena
  5. Obličej
  6. Něco jiného

Pokud máte vybráno, podívejte se na výsledky:

1. HLAVA

Lidé, kteří si ze všeho nejdříve myjí hlavu, bývají umělecky zaměření. Rádi se nechávají unášet svými představami a vznášejí v oblacích , zároveň však jsou schopni dosáhnout toho, co se jiným nemůže podařit. Možná jim občas chybí více trpělivosti a vytrvalosti, ale pokud je věc skutečně zaujme, dokážou na ní pracovat bez oddechu, dokud nedosáhnou toho nejlepšího výsledku.

Peníze pro ně v životě nejsou to hlavní. Velmi si váží přátelství. Přátele nacházejí především mezi lidmi s blízkými zájmy. Jsou věrní a své přátele nikdy a za žádných okolností neopouštějí.

Jsou to také báječní milenci, jsou otevřeni všemu novému a rádi si vyzkoušejí dosud nepoznané pocity. Mohou působit roztržitě nebo nepořádně, ale nejsou takoví. Svůj život podřizují práci a práci talentu a schopnostem. Jejich hlavní síla je právě v tom.

Nejlepšími životními partnery jsou pro ně ti, kdo si ve sprše nejdříve myjí prsa.


2. PRSA

Kdo se postaví pod proud vody ve sprše a začne si ze všeho nejdřív drhnout hrudník, patří mezi lidi praktického zaměření. Je to člověk otevřený a přímý, který si nepotrpí na uhýbavé řeči a výmluvy. Má rád pohodlí a klid a k jejich dosažení je ochoten tvrdě pracovat. Má šikovné ruce a poradí si s mnoha problémy.

Těžko snáší, když ho někdo nebo něco ruší v práci, nemá rád, když se práce odkládá nebo odbývá. Každému rád poradí a ukáže, jak jít na věc, ať jde o opravu v domácnosti nebo náročný technický výkres. Je to člověk poctivý a důkladný, skvělý týmový hráč.

Velmi dobrý milenec a spolehlivý partner. Má rád nové věci a nebojí se nových zkušeností.

Nejlepší spojení bude s těmi, kdo si jako první myjí hlavu.

3. PODPAŽÍ

Ti, kdo si nejprve umývají podpaží, jsou lidé spolehliví a pracovití. Přestože jsou dostatečně výmluvní, pouštějí se bez dlouhých řečí do toho, co je potřeba. V zapeklité situaci okamžitě vidí, co je třeba udělat nejdřív. Snadno vyhmátnou slabý článek, ať jde o nějaký přístroj nebo lidský kolektiv.

Jsou to lidé velmi přátelští a hovorní, dobrosrdeční, štědří a velkorysí. Snaží se každému pomoci a vůbec je nenapadne, že by mohli čekat něco na oplátku. I když občas narazí na někoho, kdo jejich laskavosti a dobroty zneužije, nedají se tím odradit. Jako životní partneři jsou neocenitelní. Neoplývají romantickými výlevy, zato však vždycky partnera podpoří v každé situaci a upřímně se radují z jeho úspěchů. Milují děti a nesnesou, když na ně někdo křičí nebo jim ubližuje.

Nezklamou ani jako milenci, protože se nebrání žádným novotám.

Nejlepším partnerem je jim ten, kdo si ve sprše nejprve umývá ramena.

4. OBLIČEJ

Kdo si s požitkem nejdřív pustí proud vody na tvář, umí si života užívat. Raduje se z každé maličkosti, má potěšení z dobrého jídla stejně jako z hudby nebo nového filmu. Každý všední den mu přinese něco milého a i když jde všechno špatně, najde přece jen něco, čemu se může usmát.

K práci přistupuje stejně – i když je jednotvárná a nudná, umí si v ní najít něco přínosného. Rozsvítí každou místnost, každý kolektiv svou dobrou náladou a úsměvem. Takovým lidem často říkají, že jsou jako sluníčko. Nikoho nenechají lhostejným, na jejich úsměv se každému chce reagovat stejně. Z nezdarů se nekácejí, berou je jako zkušenost a nevracejí se k nim víc, než je třeba. Umějí povzbudit sebe i jiné. O úspěch se štědře dělí s ostatními, jsou nesobečtí a kamarádští.

Jsou to něžní a citliví partneři a milenci, touží partnera hýčkat a chránit před nepohodou a nepřízní světa.

Nejlépe se jim bude dařit ve svazku s těmi, kdo si vyberou možnost «něco jiného».


5. RAMENA

Kdo se ve sprše nejprve věnuje svým ramenům, je člověk solidní, vytrvalý a houževnatý. Krok za krokem jde ke svému cíli, ať jde o práci, nového koníčka, sport nebo osobní vztah. Moc řečí nenadělá, což může nejprve lidi trochu odrazovat. Kdo ho však pozná, nedá na něj dopustit. Spolehlivost, pracovitost, velká odolnost vůči neúspěchům a různým problémům, to jsou jeho typické vlastnosti. Má velký smysl pro povinnost a dané slovo.

Jeho povaha mu umožňuje nebát se samoty, je na ni dokonce zvyklý. Stane-li se někomu přítelem, je to navždycky. Totéž platí o milostných vztazích. Přes zdánlivou zamlklost a uzavřenost se v kroužku přátel umí pořádně odvázat a rozesmát všechny kolem.

Jako milenec může jen příjemně překvapit, protože chce poznat i to, co dosud nezná.

Nejlepšími partnery jsou ti, kdo si nejprve mydlí podpaží.

6. NĚCO JINÉHO

Lidé s velkou skrytou vnitřní silou, kterou by v nich zdaleka ne každý vůbec hledal. Zdánlivě všední typy, které se skutečně projeví, když nastane nějaká krize. Když vznikne nebezpečí, když je třeba jednat rychle a rozhodně, projeví se jako rostlina, kterou někdo polil živou vodou. Vědí, co je třeba dělat a jak to provést. Jsou schopni neskutečných fyzických výkonů i hrdinských činů. Totéž platí pro náročné pracovní situace, kdy hoří projekty, podrazil vás obchodní partner nebo byla zničena celá dodávka důležitého artiklu. Vždycky si vědí rady, věci řeší rázně a rychle. Když se pak situace normalizuje, stávají se těmi „obyčejnými“ jedinci, u nichž nikdo ani netuší, co v nich dřímá.

Totéž platí o partnerském životě. Mít po boku podobný typ člověka je zárukou, že žádný malér vás nepoloží na lopatky. On to zkrátka nepřipustí.

Milenec je skvělý, jeho fantazie a něžnost nezná mezí.

Nejlepší partnerský vztah bude mít s tím, kdo si jako první umývá obličej.

About the author

admin

Leave a Comment