PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Test mužské postavy

Written by admin

Jsme obklopeni různými lidmi. Ukázalo se, že jsou nám z různých důvodů bližší, ale častěji je přitahujeme my. Ne vždy je přitom vybrána správná společnost. Vaše okolí vám tedy může říci, jaké vnitřní problémy máte.

Vyberte si svůj typ muže a přečtěte si přepis.

Test mužské postavy

1. Narcis

Mnoho lidí propadne jeho charismatu, talentu, úspěchu a kráse. Včetně tebe. A poslouchejte jeho medové řeči! Jakmile se do něj zamilujete, jen tak na něj nezapomenete. Pokud s takovým mužem chodíte, pak jste také narcis. A s největší pravděpodobností v tomto muži vidíte odraz sebe sama, a proto se do něj zamilujete. Ve skutečnosti jsou takové vztahy často plné sebeobdivu, arogance a perfekcionismu.

V takovém spojenectví není místo pro klid a pohodlí. Zde partneři žijí podle zásady „od lásky k nenávisti jeden krok“. Buď se navzájem potřebují, nebo netolerují pobyt na stejném území. Ve skutečnosti tento vztah nemá budoucnost a narcismus se musí léčit.

2. Citově nedostupný

Neochotně vám o sobě řekne. Je nerozhodný a často se omlouvá. Rád mluví o minulosti. Dokáže vám rychle přiznat své city a po vteřině prohlásit, že nehledá trvalý vztah.

Nemyslíš si, že si zasloužíš víc. Mohlo k tomu dojít v důsledku traumatizovaného dětství nebo neúspěšného vztahu, kdy jste nebyli podporováni, zanedbáváni nebo zraněni. V důsledku toho jste došli k závěru, že si nezasloužíte žádné jiné zacházení.

Abyste se přestali podceňovat, musíte začít s odpuštěním. Odpusťte svému bývalému, pusťte se do dětských situací. Zasloužíš si to nejlepší.

3. Muž s nízkým sebevědomím

Vždycky si myslí, že je horší než ty. Je jako nevybroušený diamant. Zjevně má potenciál, vidíte ho, ale problém je v tom, že ten muž sám v sebe nevěří. Váš vztah s ním vám připomíná jakýsi projekt.

Pokud jste takového muže potkali, znamená to, že vztahu věnujete příliš velkou pozornost. Jste připraveni vše „opravit“, upravit, investovat, pokud vše funguje jako v „normálních“ párech. Vaše role v takovém svazku se mění: začínáte hrát roli muže.

Pravděpodobně jste byla v rodině starší sestra, která musela dělat všechno pro mladší. Nebo se tato vlastnost vyvinula v průběhu let a nyní je pro vás obtížné se jí zbavit. Uvolněte se, dejte tomu muži trochu iniciativy a uvidíte, že narovná ramena a bude si jistější.

4. Nestálý muž

V anamnéze má spoustu krátkých románů a s největší pravděpodobností nikdy nebyl ženatý. Má spoustu výmluv, proč stále nepotkal stejnou ženu. Obvykle končí svůj příběh takto: “Jednou se usadím a ožením se… Někdy.”

Proč jsi potkal takového muže? Protože POTŘEBUJETE. Potřebuji jakoukoli pozornost od muže. Cítil to, přečetl si od vás informaci, že se k němu stačí přitisknout jako pijavice. A později se ožení. Někdy. A pravděpodobně ne na vás.

A i zde je důvod hluboko ve vašem dětství nebo minulých bolestivých vztazích. Abyste takové muže nepřitahovali, musíte na sebe dávat pozor. Važte si sebe a pak se k vám muži budou chovat s respektem.

5. Pijavice

Používá vaše zdroje, ale nedává nic na oplátku. Děkuji, pokud se vám nic nestane. Je pravděpodobné, že jste nejistí a máte nízké sebevědomí.

Když si to přečtete, pijavice se na vás přilepí a budete si plně důvěřovat, že budete rádi, že jste blízko vás. A to je pohodlné! Sebevědomé ženy takové mužské parazity nepřitahují.

6. Tyran

Obviňuje vás i z chyb, které jste neudělali vy. Mluví s tebou jako s malou holkou. Když žádá o pomoc ostatní, jeho tón je výhružný. Kritizuje vás a vaše děti.

Máte problém s nastavením osobních hranic. Na instinktivní úrovni nechápete, jak a kam umístit tyto hranice. Abyste potěšili ostatní, často se zanedbáváte a ponižujete. Když zjistíte, za co jste zodpovědná a za co ne, váš muž si vás začne vážit nebo se s vámi rozejde. Tyran se pro vás stane nezajímavým. Teď se ti nic nestane! Najde si novou oběť.

7. “Strach”

Souhlasí se vším, co říkáte. Má nízké sebevědomí. Nemá sebevědomí. Neví, jak vyjádřit své názory a touhy.

proč jste si to vybrali? Protože jsi žena, která miluje všechno a všechny ovládat. Takový muž je ideální pro vaše potřeby. V takové alianci můžete ukázat všechny své dovednosti skvělého ovladače a manipulátora.

Bohužel se takoví muži jen zřídka stávají muži. Pokud jste se (žena) v tomto popisu poznali, pak se rychle zbavte potřeby vše ovládat.

8. Nesvobodný člověk

Je ženatý, zasnoubený nebo má vztah s jinou ženou. Pozornost! Pokud je ženatý a právě se odstěhoval od manželky, aniž by se s ní rozvedl, je stále ženatý.

Pokud jste s ním, pak máte nízké sebevědomí a vůbec si sebe nevážíte. Tady nejsou žádné výmluvy. Pokud jste ve vztahu se zaneprázdněným mužem, pak se vůbec nemilujete. Chodit s podvodníkem znamená klamat sám sebe. Existuje jen jedna cesta ven. Přerušte spojení. Bez ohledu na to, jak vás ujišťuje, že svou ženu brzy opustí, „máme teď těžké období / je nemocná / děti jsou malé“. Běh!

About the author

admin

Leave a Comment