PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Test «Motýlek»: jediná otázka odhalí všechna tajemství

Written by admin

Tento neobyčejný, jednoduchý test je zaměřen na lidské podvědomí. Výběrem motýlka bezděky ukazujete rysy své povahy.

Tak tedy – vyberte si motýlka, který se vám nejvíc líbí.

Motýl číslo 1
Jste otevřený člověk, který důvěřuje lidem. Lidé si s vámi rádi popovídají, přitahujete je jako zdroj světla. S jistotou vás můžeme nazvat harmonickou osobností.

Motýl číslo 2
Jste zajímavá, výrazná a nevšední osobnost. Umíte sami sebe předvést. Je vám však cizí každá arogance, jste přátelští a ochotní každému pomoci. V každé situaci zachováte klid.

Motýl číslo 3
Jste člověk emotivní, umíte vzplanout. Vaše myšlení je nestandardní a kreativní, k problémům máte tvůrčí přístup. Ne vždy vám lidé hned porozumí, přesto však jste oblíbenci každého kolektivu.

Motýl číslo 4
Člověk jste spíše zdrženlivý, možná až ostýchavý, nederete se do popředí. Ve společnosti více mlčíte, ale kdykoli promluvíte, každého zaujmete. Jste moudrý a vtipný.


Motýl číslo 5
Veselý, radostný člověk s věčným úsměvem v srdci i na tváři. Každému rád a ochotně pomůže, je štědrý a přátelský.

Motýl číslo 6
Neobyčejný člověk, spojující v sobě řadu protikladů. Spíše nemluvný a uzavřený, přesto dokáže pobavit velkou společnost. Nijak nápadný a extravagantní, avšak při vhodné příležitosti oslní elegancí a stylem. Skromný, spolehlivý a věrný.

Motýl číslo 7
Co vás říká váš výběr? Tichý, domácký typ, rád se věnuje své práci i koníčkům spíše o samotě. Přesto je velmi platným členem každého týmu, protože se ochotně dělí o své rozsáhlé znalosti i zkušenosti. Sečtělý, vzdělaný a zvídavý.

Motýl číslo 8
Jste člověk velmi společenský, ve společnosti oblíbený. Máte spoustu užitečných kontaktů, o které se rádi podělíte. Lidé se s vámi cítí lehce a přirozeně a jsou vám rádi nablízku.

About the author

admin

Leave a Comment