PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Test, který vám prozradí hlavní tajemství vašeho podvědomí

Kdykoli jedete na dovolenou do daleké země, často volíte jako dopravu letadlo. A není se čemu divit, je to pohodlnější a rychlejší než pozemní doprava.

Takže musíte vzít letadlo, abyste se dostali do cíle. Jaké místo v letadle si vyberete? Sedadlo u okna, prostřední sedadlo nebo sedadlo u uličky?

Psychologové Jonathan Bricker a Becky Spelman uvedli, že dokážou číst lidi a identifikovat je pouze podle toho, jaká sedadla si v letadle vyberou. Místa, která si lidé vybírají, mohou podle jejich názoru odrážet jejich skutečný charakter, skrytý hluboko uvnitř.

Bylo tedy prokázáno, že výběr sedadla může odhalit tajemství vaší skutečné identity.

Test, který vám prozradí hlavní tajemství vašeho podvědomí

Sedačka A – Sedačka u okna

Sedačka u okna je bezesporu nejpohodlnější: máte před sebou úchvatné výhledy, navíc se můžete vždy opřít o zeď a nesrazí vás cestující nebo někdo z posádky jdoucí uličkou.

Na druhou stranu není příliš pohodlné, když se vám najednou chce na záchod. Mnoho lidí dává přednost sedáku u okna kvůli krásné scenérii za oknem. Psychologové si však tuto volbu vykládají jinak.

Podle odborníků se tedy zdá, že lidé, kteří si toto konkrétní místo vyberou, si chtějí vytvořit svůj vlastní osobní prostor, a to i v kabině letadla. Tím se izolují od ostatních cestujících.

Lidé, kteří si toto místo vyberou, mají rádi vše pod kontrolou, jsou sobečtí a panovační a také se snadno naštvou. Ve většině případů se spoléhají výhradně na sebe a jen ve velmi ojedinělých případech na ostatní.

Hlavním tajemstvím jejich podvědomí je touha být vůdcem a touha po osamělosti.

About the author

admin

Leave a Comment