PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Test: Kde na stromě jste?

Written by admin

Tento test je vhodný pro všechny věkové skupiny. Strom představuje rodinu, skupinu, organizaci, prakticky každé lidské seskupení. Komunikuje dvěma jazyky, srozumitelnými lidem na celém světě: výrazem citů a řečí těla. Test pomáhá člověku ujasnit si svoji reálnou a rovněž chtěnou emocionální situaci a do jisté míry i určit jeho postavení ve společnosti.

Každý z človíčků na stromě má jinou náladu a zaujímá jinou pozici. Pro začátek určete, který se vám nejvíc podobá. Pak si vyberte toho, kterému byste se podobat chtěli.
Vysvětlení výsledků testu:

1. Pokud jste si vybrali číslo 1, 3, 6 nebo 7, charakterizuje vás to jako cílevědomého člověka, který se nebojí žádných překážek a zábran.

2. Jestliže vaše volba padla na některé z čísel 2, 11, 12, 18 nebo 19, jste společenský člověk, který přátelům vždycky poskytne jakoukoli pomoc.

3. Volba človíčka s číslem 4 vás ukazuje jako člověka s ustáleným životním názorem, který by rád dosáhl všemožných životních úspěchů a nepřekonával přitom žádné těžkosti.

4. Číslo 5 – často býváte vysílení a slabí, máte jen nevelkou zásobu životních sil.

5. Volba čísla 9: jste veselý člověk, který se rád baví.


6. Číslo 13 nebo 21: jste uzavření, často vás trápí vnitřní neklid a vyhýbáte se častému styku s lidmi.

7. Číslo 8 – rádi se uchylujete sami k sobě, hloubáte nad vším možným a ponořujete se do vlastního světa.

8. Pokud jste volili 10 nebo 15, jste na život normálně adaptováni a cítíte se bezvadně.

9. Číslo 14 – řítíte se do emocionální propasti, nejspíš se ve vás odehrává nějaká vnitřní krize.

10. Číslo 20 si obvykle volí lidé se zvýšeným sebevědomím. Jste rozený vůdce a přejete si, aby lidé naslouchali jenom vám a nikomu druhému.

11. Vybrali jste si 16? Cítíte se unaveni nutností poskytovat ustavičně někomu podporu, třeba jste to však vnímali tak, že na tomhle obrázku vás číslo 17 objímá – možná tedy spíš hodnotíte sami sebe jako člověka obklopeného pozorností.

About the author

admin

Leave a Comment