PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Test: Jakou máte povahu?

Written by admin

Vyberte si obrázek a zjistěte, co váš výběr říká o vaší povaze.

1. Sklon k sebeanalýze, hloubavý, vnímavý, filosofující o světě kolem sebe. Nesnášíte povrchnost. Raději budete sami, než abyste trávili čas prázdnými řečmi. Stále si doplňujete znalosti, využíváte k tomu všechny možnosti moderní doby. S přáteli máte velmi pevné, srdečné vztahy. Málokdy se nudíte. Po samotě nijak netoužíte, mezi lidmi je vám lépe.
2. Sebejistý analytik, na kterého je spolehnutí. Vysoká citlivost vám umožňuje bleskově rozpoznat skutečnou hodnotu. Postupně se obklopujete skutečnými perlami, které unikly pozornosti těch, kdo nemají vaši prozíravost. Máte svůj vlastní styl, exkluzivní a elegantní, na hony vzdálený běžné módě. Nejste však ani při své výjimečnosti nijak arogantní. Má-li pro vás být život dokonalý, musí vás uspokojovat a přinášet vám potěšení.

3. Mírumilovný, uvážlivý, neagresivní. S každým se snadno domluvíte, jste však zároveň velmi obezřetní. Lehko získáváte přátele, přitom však zároveň milujete svou nezávislost a občas i samotu. Přesto nejste žádný samotář. Ke své existenci potřebujete prostor. Žijete v harmonii sami se sebou i se světem a jste spokojeni se vším, co vám život nabízí.

4. Romantický, snící, emocionální. Jste velmi citlivá povaha. Nahlížet věci výhradně racionálně vám dělá potíže. Důležité pro vás je to, co vám říkají city. Lidé popírající romantismus a zdůrazňující rozumový přístup k životu, vás nezajímají. Potřebujete mít svůj sen. Vyhýbáte se všemu, co by se mohlo dotknout vašich citů. Nesnášíte krutost, lhostejnost k utrpení a cynismus.

5. Bezstarostný, hravý, vždycky dobře naladěný. Umíte si života užívat. Milujete svobodu a nezávislost, vyznáváte přirozenost a nestrojenost. Jste otevřeni novým dojmům, zkušenostem a poznání. Všechno nové vás zajímá, změny vás přitahují. Jste velmi tolerantní a také velmi oblíbený v každé společnosti.

6. Dynamický, aktivní, extrovert. Máte sklon riskovat a rádi přijmete i některé náročné povinnosti, pokud budou spojeny se zajímavou a pestrou prací. Rutina vás paralyzuje. Jste důkladní a pečliví. Své zájmy i záliby rádi sdílíte s ostatními a máte rádi nové zkušenosti.

7. Nezávislý, nekonvenční, bezprostřední. Vždycky jdete vlastní cestou, neuznáváte nic, co by vás mohlo zdržovat v pohybu vpřed. Máte umělecké sklony, kterým dáváte výraz v práci nebo ve svých zálibách. Žijete podle svých představ o životě a podle vlastních zásad, i když to občas znamená plout proti proudu. Kritika a nepochopení vás nijak nevzrušují.

8. Velmi vyvážený, harmonický typ. Oceňujete přirozenost a prostotu. Lidé se ve vaší přítomnosti cítí dobře, protože působíte jistě a pevně, dovedete v klidu a důkladně vysvětlit svůj názor a obhájit svůj přístup. Je na vás spolehnutí. Svým blízkým přinášíte pocit jistoty a dodáváte klid. Otázky módy vás nechávají chladným. Jednoduchost, elegance, nenápadnost, to je váš styl.

About the author

admin

Leave a Comment