PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Test: Jakou máte povahu

Written by admin

Někdy člověk není sám schopen odhadnout, jaký vlastně je. Proto vás může testovací obrázek, který vám předkládáme, svými výsledky překvapit. Zkuste se dozvědět, jakou máte povahu.

Podívejte se pozorně na podivné smajlíky a vyberte si ten, který se vám zamlouvá. Snažte se být rychlí a neuvažovat logicky. Vybráno? 

test-povaha

Co o vás říká vaše volba

Číslo 1: snažíte se ostatním předvádět své nejlepší vlastnosti, jako je smysl pro humor a schopnost mávnout rukou nad problémem. Lidé mají sklon vás pokládat za vytrvalého a houževnatého člověka, který má rád hlučnou společnost. Ve skutečnosti však jste někdy již unaveni maskou optimismu a s potěšením byste si trochu zasmutnili, aby vás taky někdy někdo politoval. Naštěstí však je to u vás spíše výjimka potvrzující pravidlo.

Číslo 2: vypovídá o tom, že nemáte nic proti nějakému dobrodružství, pokud to pro vás nebude znamenat velké morální úsilí a materiální výlohy. Jako milovník potěšení si ideál představujete tak, že vás přátelé budou bavit čtyřiadvacet hodin denně. Nepříjemné stránky své povahy si proto necháváte pro své blízké, kteří občas trpí projevy vašich rozmarů. Ostatně, vy sami jste přesvědčeni, že vaše povaha je skutečně zlatá a nikdo ji nemá co soudit.


Číslo 3: umíte dobře skrývat myšlenky. Je to pro vás veliké plus. Je vám vlastní strategické myšlení a do úspěšného finále jste schopni dovést jakýkoli podnik. Nicméně často dáte přednost úniku před problémy a raději se jim vyhnete. Díky tomu vás někdy mají za nerozhodného. Vy sami ale moc dobře víte, že ten, kdo je moudrý, na horu nepoleze, moudrý horu obejde.

Číslo 4: ukazatel tvůrčí a podnikavé povahy. Jste schopni zpestřit život svůj i lidí kolem sebe geniálními myšlenkami, které vás čas od času napadají. Pokud váš tvůrčí nápad vinou objektivních příčin nedošel naplnění, jste schopni přejít hned k jinému, aniž byste ztráceli čas bědováním nad tím, co nevyšlo. Lidé vaší povahy mají obvykle v životě úspěch.

Číslo 5: svědčí o tom, že se vyznačujete vlastnostmi dobrého bojovníka. Pokud se ve vašem životě vyskytne konfliktní situace, usilujete podle možností nad protivníkem určitě zvítězit. Jediná situace, která vás může přimět složit zbraně, je poznání, že nemáte pravdu. Jste totiž spravedliví. Vždy se také snažíte dovést začatou věc do konce, protože další vaší vlastností je houževnatost. Lidé kolem vás si toho cení.


Číslo 6: napovídá, že máte v povaze touhu po moci a rozhodování. Nejste však prosti jisté dávky sentimentu a jste ochotni udělat mnoho pro ty, kdo potřebují vaši pomoc a ochranu. Lidé s touto povahou dovedou dobře snášet nepřízeň okolností a být pro své blízké a přátele kamennou zdí. Až chorobně nesnášejí lháře a zrádce.

Číslo 7: za své vrozené kouzlo očekáváte od okolí lásku a porozumění. Máte sklon po dobrém usilovat o to, o co mnozí marně usilují agresivním tlakem. Někdy však vznikají situace, kdy se málem zalykáte a svět se vám přestává líbit. V takových chvílích se depresi braňte mezi lidmi a také kontaktem s blízkými.

Číslo 8: když se vám zachce, dokážete rozložit na prvočinitele jakýkoli problém a dokonce v něm najít i kladné prvky. Proto vaši přátelé a blízcí neváhají podělit se s vám o to, co jim dělá starosti. Vždycky dokážete najít kladnou protiváhu. Nemáte rádi nečekaná překvapení. Lidé vaší povahy dávají přednost stabilnímu výhodnému zaměstnání. A i když se naskytne příležitost, nevymění ho ani za ty nejsvětlejší perspektivy, protože přednost dají stabilitě.

About the author

admin

Leave a Comment