PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Test «Domeček a povaha»

Written by admin

Bez dlouhého rozmýšlení si na obrázku vyberte domeček, který se vám zalíbí jako první. Dozvíte se, co váš výběr prozradí o vaší povaze.

VÝSLEDKY:

1.Člověk otevřený, přímý a prostý. Je ochoten vpustit do svého života každého, ať už z dobroty srdce nebo ze soucitu. Má dost energie i síly a přitom je praktický, nevznáší se někde v oblacích, ví, co je třeba dělat tady a teď. Proto má každé jeho jednání ten správný účin a smysl.
Mohl by s úspěchem pomáhat lidem bez domova, osamělým seniorům i zatoulaným zvířatům. Protože mu nejde o nějakou slávu nebo prospěch.

2.Otevřená a upřímná povaha, ochotná každému slušnému člověku otevřít srdce a podělit se s ním o své radosti i smutky. Sám však lidi aktivně nevyhledává, spíše je k němu přitahuje jeho vlídný a přátelský projev.
Nepodléhá náladám a nepoddává se beznaději. Umí být stejně dobře sám, jako vyjít s velkým kolektivem.
Má rád zvířata a přírodu a umí se od srdce zasmát.


3.Člověk spíše uzavřený, trochu ostýchavý, avšak srdečný a přátelský. Velmi si cení domácího pohodlí, pečlivě se stará o svůj domov.
Umí se zasnít a představovat si dálné světy a dlouhé cesty. S blízkými lidmi si rád popovídá. Miluje procházky v zeleni, rád pěstuje různé rostliny. Je pečlivý a čistotný.
Když má tu možnost, lidské pozornosti se raději vyhne.

4.Družná,srdečná povaha, vždycky ochotná poradit i pomoci. Nebojí se žádné práce, poradí si v kanceláři stejně jako při štípání dřeva. Dobrý hospodář, dbá na pořádek, všechno v domě musí fungovat. Velmi pohostinný. Na všem najde něco dobrého, ve všem vidí nějakou krásu.

5. Ne s každým se dá do řeči, nedělí se hned o své zážitky nebo zkušenosti. Když však pozná člověka blíž, je velmi přátelský, štědrý a pohostinný. Má velkou trpělivost a je neobyčejně vytrvalý. Miluje přírodu a umí to velmi dobře s rostlinami, které mu doslova rostou pod rukama. Jsou pro něj živými bytostmi, s nimiž si rád popovídá. Rád čte a má překvapivé znalosti ze všech možných oborů lidské činnosti.

6.Člověk společenský i poněkud uzavřený. Je vtipný a oblíbený, umí pobavit i velkou společnost, všechny dobře zná, ale jen málo lidí může říci, že dobře zná jeho. Nepustí si hned každého k tělu, není nepřátelský, spíš trochu nedůvěřivý. Kdo však má možnost poznat ho blíž, nelituje. Je laskavý, pozorný a vnímavý, umí beze slova pomoci, jako by to bylo něco samozřejmého. O své pomoci nikdy nemluví a nečeká žádnou protislužbu.


7.Skromný a nenáročný člověk, přitom však vybavený všemi předpoklady úspěchu. Je vzdělaný, pracovitý a vytrvalý. Pokud pro něco zaplane, je nemyslitelné, že by toho nedosáhl. Nedá si však nic vnutit, musí se rozhodnout sám.
Když už se vydá do společnosti, okamžitě přitáhne všechny kolem svou schopností bez konce je bavit zábavnými historkami a anekdotami. Je rád mezi lidmi a stejně rád je občas sám.

8.Otevřený, upřímný typ člověka. Ke každému je přátelský a vstřícný, opravdu však důvěřuje jenom těm nejbližším. Jeho odstup není povýšeností, je pouze opatrný. Potrpí si na domácí pohodlí, ale nenechá se obskakovat, je ochoten sám pro zvelebení domu hodně udělat. Ve společnosti je rád středem pozornosti, ať už pro svou nepopiratelnou eleganci a dobrý vkus, nebo pro zajímavý rozhovor, který umí zapříst snadno a lehce.

9. Tento člověk si nepotrpí na velkou společnost, raději má blízké přátelské vztahy s pár kamarády, kterým důvěřuje a často je zná už od dětství. Neobtěžuje nikoho svými problémy, ostýchá se požádat i o pomoc. Sám je přitom velmi pozorný k lidem, kteří evidentně pomoc potřebují a neváhá jim ji poskytnout. Je velmi štědrý a má soucitné srdce. Miluje zvířata, pečlivě se o ně stará a o jejich pohodlí možná dbá více než o to svoje.

About the author

admin

Leave a Comment