PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Test. Co jste nejdřív uviděli na tomto obrázku?

Written by admin

Svícen Jste člověkem pronikavého vidění, máte smysl pro celek. Vaše myšlení je systematické a koncepční, jste rozeným vůdcem týmu. Máte rovněž sportovní vlohy a v kruhu dobrých přátel si rádi i zazpíváte. Pokud navážete blízký vztah, je to jednou provždy.

Muž Váš klid a vyrovnanost vám může mnohý závidět. Přitom nejste lhostejný, všimnete si každé nespravedlnosti, neváháte se ozvat, když se někomu děje křivda. Jste vytrvalý a spolehlivý pracant. V kariéře se nikam nederete, vaše výsledky vás však táhnou vzhůru.


Žena Ženský profil signalizuje schopnost velkého citu, ochotu postarat se a pomáhat, empatii a soucit. Pro každého máte pochopení, každého umíte vyslechnout, dokážete lidi povzbudit a dodat jim odvahu. Za nevrlostí vycítíte osamělost, za nemluvností osobní problémy. Lidi k vám přitahuje vaše laskavá vnímavost a úsměv.

Oheň V každé společnosti, v každém kolektivu něčím vynikáte. Není to v ničem vnějším, spíš ve schopnosti zaujmout zajímavým vyprávěním, pobavit dobrým vtipem a překvapit opravdu rozsáhlými znalostmi. Lidé k vám chodí pro radu a pomoc jaksi automaticky. Každý vycítí, že jste člověk velkého srdce a hlubokých vědomostí.

About the author

admin

Leave a Comment