PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Test. Co jste nejdřív uviděli na obrázku?

Written by admin

Obličej se zavřenýma očima.
Jste zvyklí nahlížet věci v jejich celku. V případě potřeby však se dokážete zaměřit i na jediný detail. Máte velké srdce, každému jste ochotni pomoci. Pozor na zištné typy, které lidi jako jste vy vyhledávají! Skuteční přátelé od vás nic nechtějí. Díky své laskavé povaze jich nemáte málo.

Malíř a modelka.
Jste romantického založení, řadu všedních jevů dokážete vidět poetickým zrakem. Někdy vám lidé říkají, že se vznášíte v oblacích, ale to se mýlí. Neztrácíte smysl pro realitu, jen se vám ne vždy chce o ní hovořit. Poetické vidění světa vám rozhodně nenasazuje růžové brýle. Spíše vám dodává sílu.

Stůl a židle.
Jste člověk klidný a pevný, jen těžko vás něco vyvede z míry. Jste tvůrčí, přemýšlivý typ, moc toho nenamluvíte, ale jste spolehliví jako skála. I když o tom přímo nemluvíte, vaši blízcí vědí, jak hluboké city k nim chováte. Cítí se s vámi dobře a bezpečně.

Váza a jablko.
Umíte vnímat krásu všedních věcí. Máte rádi jednoduchost, nelibujete si ve zbytečných řečech a vyumělkovanosti. To platí o vkusu i vztazích mezi lidmi. Na vaše slovo se každý může spolehnout, každé má nějaký důvod. Nikdy nemluvíte do větru. Mít vás za přítele je velké štěstí.

About the author

admin

Leave a Comment