PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Test. Co jste nejdřív uviděli na obrázku

Written by admin

Co vidíte na obrázku?

  1. Krokodýla
  2. Zuby
  3. Loď
  4. Dva rybáře

Vyberte jednu z možností a podívejte se na výsledek!

Krokodýl – nejraději se řídíte vlastním názorem. Vždycky se snažíte dopátrat příčiny lidského chování a jednání a ve svých závěrech nejste ukvapení. Řídíte se svým instinktem a uměním odhadovat lidi. Jste přitom vždycky ohleduplní a taktní. Budíte v lidech důvěru.

Zuby – nesnášíte agresivitu. Nechápete, proč by se lidé nemohli v klidu domluvit úplně o všem. Vám osobně se to často daří a umíte i uhlazovat konflikty a smiřovat znesvářené strany. Málokdo ovšem tuší, kolik vnitřní síly vás někdy stojí sebeovládání.

Loď – vaším heslem je doopravdy ono staré známé „To chce klid“. Nic vás nerozhodí, jako byste měli nervy ze železa. Ať jde o nepříjemnosti na pracovišti nebo rodinné maléry, vše řešíte v klidu a často přímo s úsměvem. A většinou ke spokojenosti všech zainteresovaných.

Dva rybáři – potrpíte si na přesnost, někdy jste až malinko puntičkářský. Nikdy to však není na škodu věci. Na výsledky vaší práce je naprosté spolehnutí. Je to výsledek vaší velké schopnosti soustředit se v každém prostředí a vyhmátnout vždycky to hlavní, co je jádrem problému.

About the author

admin

Leave a Comment