PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Test. Co jste na obrázku uviděli nejdřív?

Written by admin

Co vidíte na obrázku?

  1. Charlie Chaplin
  2. Vidlička
  3. Bota
  4. Špageta

Vyberte jednu z možností a přečtěte si odpověď!

Charlie Chaplin Jste velmi nadaný člověk, máte dar řeči, umíte jednat s lidmi a vždycky najdete nejlepší východisko z každé situace. Spousta lidí je přesvědčena, že člověka jako vy čeká velká kariéra. Vy však nesníte o kariéře, ale především o lásce a přátelství. Vztahy s lidmi jsou u vás na prvním místě, i když ani zdravá ctižádost vám nechybí a nedáte se odstrčit.

Vidlička Zajímavý symbol jemného, vytříbeného vkusu. Neplatí to jen o módě či životním stylu, ale také o mezilidských vztazích. Máte na lidi čich, dokážete odhadnout, kdo je upřímný a ryzí člověk a kdo se jen maskuje vnějšími atributy a prázdnými řečmi. Elegantně, aniž byste někoho urazili, umíte dát najevo, co si o tom myslíte.

Bota Pozor si musí dát každý, kdo by vás chtěl podrazit. S takovými lidmi se nepářete. Nikdy se nevyhnete férovému konfliktu, ale podlost vás znechucuje a umíte to dát rázně najevo. Jste typický realista, nic si v životě nemalujete narůžovo a nepodléháte panice, když se věci hned nedaří. Spolehlivost a věrnost jsou vaše zásady. Vaše podpora je pro každého velmi cenná.

About the author

admin

Leave a Comment