PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Test: «Barevná duha splněného přání»

Written by admin

Připomeňte si nějaké své toužebné přání a vyberte obrázek, který vás zaujal. Napoví vám, jak to s vaším přáním dopadne. Nevybírejte moc dlouho, důvěřujte svému podvědomí …

1. Vaše přání se může splnit, ale budete muset zabojovat. Jednejte odvážně a nebojte se riskovat. Aby se vám přání splnilo, budete potřebovat rozhodnost a vytrvalost.

2. Vaše přání se splní, přinese vám radost a pocit naplněného života. Nic tomu nestojí v cestě

3. Budete muset mít trošku trpělivosti, nicméně splnění vašeho přání je na dobré cestě. Nevěšte hlavu, že to nebude hned zítra. Malý odklad jen zvýší vaši radost.

4. Ke splnění vašeho přání se nabízí celý široký vějíř krajně příznivých možností; pokud projevíte dost odhodlání a poněkud umírníte své sebevědomí, budete jich moci využít v plné míře.


5. To, po čem tak toužíte, se může splnit za jediné podmínky: musíte se správně rozhodnout. Přesně vám napoví hlas rozumu, nikoli emoce. Překazit by vám to mohly pomluvy a intriky.

6. Máte všechny šance získat, co si přejete. Možná to bude úspěch!

7. Měli byste dočasně upustit od nějakých zásadních akcí a nepokoušet se přemoci okolnosti; nic rozumného byste teď nezískali.

8. Vypadá to velmi dobře, vytrvejte ve svém odhodlání. Nedejte se odradit „dobrými radami“ okolí ani dobře míněným odrazováním přátel.

9. Buďte obezřetní, vyčkávejte. Necouvejte ze svých pozic, ale netlačte se nijak výrazně dopředu. Nechte věci jít svou cestou.

10. Zatím ještě nenastal čas k naplnění vašeho přání nebo úmyslu. Musíte vytrvat a vydržet, než se změní okolnosti.

About the author

admin

Leave a Comment