PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Tarotová karta, kterou si vyberete, vám napoví o blízké budoucnosti

Written by admin

Vyberte si jednu tarotovou kartu a zjistěte, co vás čeká!

Tarotové karty mají dlouhou historii, existují kabalistické, egyptské, cikánské legendy o jejich původu. Všechny karty nesou určitou magickou, mystickou složku.

Věštění na tarotových kartách pomáhá dívat se na život, různé situace „jiným způsobem“, otevírá esoterické informace a rozvíjí intuici.

“Ten, kdo se ptá, ví.” Jasnovidec pouze čte tyto znalosti se svou osvobozenou intuicí “(E. Yermolova).

Vyberte si jednu tarotovou kartu a zjistěte, co vás čeká…

Tarotová karta, kterou si vyberete, vám napoví o blízké budoucnosti.

1. Rytíř mečů

Ne vždy správně alokujete svůj čas a sílu. To ve vás vyvolává pocit nepohodlí. Často se kvůli tomu hádáte s ostatními lidmi a zdá se vám, že vás poučují.

Měli byste myslet na to, že všechny nároky vůči vám jsou oprávněné. Ale máte úžasnou mysl a vynalézavost, která vám pomůže posunout se jen tím správným směrem.

2. Karta hůlek

Čekají vás důležité zprávy a úspěch. S největší pravděpodobností najdete povýšení v práci nebo drahý dárek. Budete moci získat, co si budete přát.

V konfrontaci s konkurentem nebo milovanou osobou získáte jasné vítězství. Tato karta vám slibuje úspěch a hodně štěstí! Nenechte si ujít tento okamžik!

3. Rytíř pohárů

Nezatěžujte své srdce a mysl zbytečnými problémy. Když je duše lehká, je mnohem snazší vypořádat se s problémy. Ve vašem případě je to velmi důležité.

Nedržte se v rámci konvencí. Pokud chcete mluvit, udělejte to. Chcete-li mít touhu po potěšení, nepopírejte si to.

About the author

admin

Leave a Comment