PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Stromový test co nejpřesněji určí, zda jste schopni zrady.

Written by admin

Zrada je to nejhorší, co může člověk na sobě zažít. Tváří v tvář tomu jednou se člověk bojí přátel a blízkých.

Chcete se otestovat na schopnost zradit svého blízkého nebo přítele? Jsme si jisti, že tento test pro vás bude užitečný. Stačí si vybrat strom, který se vám nejvíce líbil, a podívejte se na odpovědi níže.. Toto je samozřejmě test vtipu, ale možná vám pomůže pochopit sami sebe.

Zrada je to nejhorší, co může člověk na sobě zažít.  Tváří v tvář tomu jednou se člověk bojí přátel a blízkých.

Strom číslo 1

Jste ten typ člověka, který ve svých srdcích může člověka snadno zradit. Když jste na vrcholu emocí, neřídíte se rozumem, ale pocity. Po spáchání ohavného činu se zdá, že přijdete k rozumu a pomyslíte si: “Co jsem udělal?!” Ve skutečnosti je snadné se s touto vlastností vypořádat. Stačí omezit své emoce a zamyslet se nad svými činy.

Strom číslo 2

Od přírody připomínáte rostlinu tumbleweed. Na různé věci často nemáte vlastní názor a je snadné vás přesvědčit, abyste udělali něco špatného, ​​včetně zrady. Zbavte se lidí, kteří ve vás vyvolávají negativitu. Zkuste se obklopit lidmi, kteří mají jen dobré úmysly.

Strom číslo 3

Jste spíše jemný člověk a vždy přemýšlíte o pocitech druhých. Možná, někdy až příliš. Nejste schopni zrady, i když vás ten člověk velmi urazil. Raději buďte upřímní a otevření ohledně toho, co vám nevyhovuje. Pokud vám partner nerozumí a neslyší vás, pak s ním docela snadno přerušíte jakékoli kontakty. Vaše motto je „Nervy jsou dražší“.

Strom číslo 4

Zrada pro vás je měřítkem výchovy lidí a používáte ji pouze v reakci na zradu ve vašem směru. Schéma akcí je následující: odpustíte osobě, která vás zradila, navážete s ním vztahy a na oplátku ho zradíte, čímž ukončíte jakýkoli kontakt. Samozřejmě je to ošklivé, ale jste upřímně přesvědčeni, že tak člověk pochopí své chyby a přestane dělat ošklivé věci vůči blízkým.

Strom číslo 5

Nemůžete být nazýváni lidským zrádcem. Pokud dojde ke zradě, lze to považovat za jednorázovou akci. No, dopadlo to tak, co můžeš teď dělat? S největší pravděpodobností vás budou trýznit výčitky svědomí a budete se snažit vrátit věci do starých kolejí. Pokud ale poškozený dá jasně najevo, že to, co se stalo, nelze vrátit zpět, pak to přijmete a budete žít dál.

Strom číslo 6

Pácháním drobné zrady se snažíte člověka přivést k pocitům. Nudíte se, nevíte, jak získat další emoce, které dodají vašemu životu trochu barvy. Jste druhem drobného špinavého triku, který nejprve dělá ošklivé věci a pak se jakýmkoli způsobem snaží vrátit podkopanou důvěru. Je čas vyrůst. Zralí lidé získávají emoce jinými způsoby.

Strom číslo 7

Jste spíše sobec, který myslí především na svůj prospěch. Když se tedy hmotné dobro a zrada dostanou na misku vah, s největší pravděpodobností zvolíte první váhu. Vybírejte a ani neveďte obočí. A až po chvíli si uvědomíte, že lidské vztahy jsou mnohem důležitější než jakékoliv materiální hodnoty.

About the author

admin

Leave a Comment