PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Splní se ti přání? Vyberte si jablko a zjistěte pravdu!

Written by admin

Od pradávna toužili lidé znát budoucnost, aby se vyhnuli problémům a neúspěchům, aby zjistili, zda se jejich sny splní a jaká překvapení pro ně osud chystá.

Tento kouzelný strom vám pomůže lépe porozumět situaci, objasní neznámé a pomůže vám učinit důležité rozhodnutí.

Než začnete věštit, soustřeďte se.

Utrhni jedno jablko na stromě a něco si přej.

Vybrané jablko vám napoví, zda se vaše přání splní.

Splní se ti přání? Vyberte si jablko a zjistěte pravdu!

Naplnění tužeb

 1. Věříte v sebe a své schopnosti a jste plní sebevědomí. Přání, které jste si vyslovili, se vám jistě splní, protože uděláte vše pro to, aby se splnilo.
 2. Máte energii a odhodlání. Chápete, že ne vše závisí na osudu a neměli byste se zcela spoléhat na shodu okolností. Uvědomujete si, že abyste dosáhli snu, musíte převzít iniciativu a pustit se do podnikání, i když se to zdá nemožné.
 3. Od přírody jste trochu líní a jednáte v závislosti na okolnostech, které se ve vašem životě objeví. Jdete tou nejjednodušší cestou, nechcete nic měnit, ačkoli jste toho schopni. Stanovte si cíle, důvěřujte svým silným stránkám a schopnostem a uspějete.
 4. Jste náročný člověk a to se projevuje na vašem postoji k sobě i k druhým lidem. Pokud něco chystáte, pak jste připraveni přenášet hory, abyste si splnili svůj sen. Nikdy se nevzdávej a uspěješ.
 5. Jste od přírody impulzivní, což vám někdy brání dosáhnout výsledků. Snažte se věci neuspěchat, zhluboka se nadechněte a vydechněte, a jakmile uvolníte sevření, dosáhnete toho, co chcete.
 6. Člověk má vždycky štěstí, ale někdy se vám do cesty postaví lenost. Je důležité, abyste se neodchýlili od svého plánu a dotáhli své plány a realizaci svých snů do konce.
 7. Trpělivost a jen trpělivost vás dovede ke splnění vašeho přání. Musíte být trpěliví, čekat a všechna vaše přání se splní.
 8. Nezavěšujte se na svou touhu, někdy si potřebujete odpočinout a myslet na něco jiného. Abyste dosáhli výsledku, měli byste na chvíli zapomenout na svou touhu.
 9. Buďte si jisti, že se vaše přání brzy splní. Buďte však připraveni na to, že vaše touha bude kategorizována jako “Opravdu to chcete?”
 10. Někdy chceme od vesmíru příliš mnoho. Položte si otázku: je možné obejmout nesmírnost? Možná někdy stojí za to jít k cíli přes malá vítězství.
 11. Pokud vaše touha ještě nebyla splněna, musíte si položit otázku: “Co jsem pro to udělal?” Někdy je důležité vynaložit určité úsilí.
 12. Děláte všechno správně. Tvé přání se téměř splnilo.

About the author

admin

Leave a Comment