HOROSKOPY

Rok 2022 bude bohatý na energetické výboje, připravte se

Written by admin

Neklaďte odpor změnám. Přijímejte je. Nejprve vás snad mohou znepokojit, ale časem pochopíte, že jsou to změny k lepšímu. Na konci každého roku snad každý na sobě pociťuje rychlost, s níž rok spěje ke svému závěru, a také proudy energie směřující jednoznačně k roku novému. Je to čas změn a očekávání. Stačí jen trochu sami sebe popostrčit, roztáhnout křídla a dovolit jim nabrat vítr. Nový rok je něco jako nová poutavá cesta, kterou máme před sebou. Všechno, co je k tomu zapotřebí, je uchovat si dostatek sil a nedovolit stresu, aby nás ovládl.

Bude to čas nového poznání.

Budete mít možnost zbavit se omezujících přesvědčení a myšlenek, abyste mohli nahlédnout hlouběji do vlastního nitra. Všechno se bude dít velmi rychle, a je proto třeba být na to připraveni.

Navíc tento rok přináší fázi nových poznatků a vývoje. I když mnoho lidí možná není dostatečně připraveno k tak nečekané záplavě novinek, je třeba se rychle vzpamatovat a otevřít svou mysl všemu novému, co se na cestě objeví.

Tímto způsobem jsme se tedy ocitli v novém roce, který bude plný energetických vzedmutí. Někdo už je mohl pocítit, jiní se k tomu se vší aktivitou chystají, a to je dobře.

Nastartuj svůj rok 2021 – Online maraton pro aktivní vstup do Nového roku.

Žijte přítomností.

Letošní rok bude rokem velkých proměn. Už konec minulého roku se vyznačoval neuspořádaností energetických toků. Jejich síla rostla. Je jim dáno kardinálním způsobem proměnit každého z nás.

První týdny letoška přinesly šanci ke zhojení. Bylo to období dobré nálady a optimistického rozpoložení, proto jsme dokázali vydržet vše, co nám počátek roku připravil. Teď se chystá nás popadnout a hodit nás rovnou do reálného života. Co si počneme?

No, určitě bychom neměli jen tak sedět u cesty a pozorovat, jak život kolem nás míjí. Výzvu je třeba přijmout a síly napřít tím směrem, o který máme zájem.

Nemá smysl domnívat se, že tento rok nebude pro vás dobrý. Takové myšlenky vypusťte z hlavy, raději na sobě pracujte a měňte svůj život k lepšímu. Každý může kdykoli dosáhnout něčeho, co mu dřív připadalo neuvěřitelné.

Navažte kontakt se svým vnitřním já.

Počáteční období roku je vhodným obdobím k navazování kontaktu se svým vnitřním já. Ucítíte své niterné spojení s přírodou, radost vám přinesou chvíle samoty a meditace. Uslyšíte hlas svého vlastního srdce, dokážete zhojit svá vnitřní zranění a zklidnit se. Tomuto procesu není třeba se bránit, je pro vás blahodárný.

Nastartuj svůj rok 2021 – Online maraton pro aktivní vstup do Nového roku.

Energetické proměny vás nejprve mohou uvést ve zmatek. Bude k nim docházet poměrně často, ale nesmíte se vzdávat bez boje. Důvěřujte své intuici, která k vám promlouvá jazykem vaší duše a daleko lépe než vy sami vnímá a rozumí okolním energetickým tokům. Nechte energii, ať vás strhne.

Všechno, co se dělo a teprve dít bude, má hluboký smysl. S postupem roku ego ustoupí do pozadí. Je důležité začít si klást otázky a zkoumat své vědomí. Musíte si stanovit své další směřování.

Rok 2020 je rokem mnoha změn a novinek nejrůznější povahy. Je to období, kdy je třeba být neustále ve střehu, mít otevřenou mysl a stále být připraven přijmout vše, co je ještě před námi.

Život volá a volá také srdce. Je třeba žít přítomností a brát život takový, jaký je, tak, jak přichází. V tomto roce je třeba se soustředit a uvědomit si, co chceme. A potom na to zaměřit veškeré svoje úsilí.

Neklaďte odpor změnám. Přijímejte je. Nejprve vás snad mohou znepokojit, ale časem pochopíte, že jsou to změny k lepšímu.

About the author

admin

Leave a Comment