PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Psychologie barev v oblečení – co říká váš šatník

Written by admin

Energii barev cítíme v podvědomí. Intuitivně proto sáhneme po barvě s podobnou energií. Bereme od něj sílu, dodává nám sebevědomí.

Pokud se člověku nelíbí barva oblečení, okamžitě se stává nepříjemným. Pociťuje duchovní disharmonii, ztrácí důvěru. Co říká barva oblečení, které preferujete? Náš test vám to pomůže zjistit.

Psychologie barev v oblečení – co říká váš oblíbený odstín

Psychologie barev v oblečení – co říká váš šatník

Černá

Jednoznačná a tajemná barva. Vybírají si ho lidé, kteří se snaží skrýt své slabosti, zdůrazňují jejich nedostupnost a tajemnost. Takoví lidé mají často sklon k dramatizaci situace, náchylní k depresím. Pokud se ale někomu podaří probudit jeho vášnivou povahu, je pro takového člověka připraven na mnohé.

Bílý

Barva odpoutání. Pověst pro milovníky bílé je nejdůležitější, strašně se bojí, aby si ji nepošpinili. Vždy se snaží vypadat co nejlépe. Málokdy soucítí se smutkem někoho jiného. Lidé jsou chladní a rezervovaní. Jsou vždy elegantní, usilují o nezávislost a všechna důležitá rozhodnutí dělají sami.

Zelená

Otevření a milí lidé. Jsou schopni přijít na pomoc na první zavolání. Jejich důvěřivost lze snadno využít, protože mají tendenci si lidi idealizovat. Až do konce nevěří ve zradu. V každé situaci se snaží najít pozitivní stránky a jen zřídka jsou ve špatné náladě.

Modrý

Klidní a vyrovnaní lidé. Nemají rádi rozruch, preferují odměřené akce. Obdařen vynikajícími obchodními vlastnostmi, úspěšný v budování kariéry. Při jednáních vždy ukazují svou nejlepší stránku. Nemají rádi inovace v každodenním životě.

Růžový

Co o člověku vypovídá barva oblečení, je-li růžová? Za prvé, takoví lidé jsou snílci a romantici. Často žijí ve svém vlastním světě a realitě se všemožně vyhýbají. Sní o čistém a otevřeném vztahu, jsou schopni odevzdat všechnu svou něhu milované osobě.

Červené

Vášniví a emotivní lidé. Dokážou rychle vzplanout i kvůli maličkostem. Milují luxus, zvýšenou pozornost ostatních. Mají velkou vůli, jsou schopni zajít až do krajnosti, aby dosáhli svých snů.

Žlutá

Milovníci žluté chtějí udělat svět lepším místem. Je pro ně těžké přežít nespravedlnost a krutost. Jsou až po okraj naplněni pozitivní energií, kterou nepřestávají sdílet s ostatními. Obvykle jsou duší společnosti a nemají prakticky žádné nepřátele.

fialový

Kreativní osobnosti. Milují svobodu jednání a netolerují, když jsou vtlačeni do určitých mezí. Za minutu jim proletí hlavou stovky nápadů. Věčná žízeň po dobrodružství jim nedovoluje sedět.

About the author

admin

Leave a Comment