PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Podívejte se na obrázek a řekněte, co vidíte. Test, který během minuty odhalí hlubiny vašeho vědomí

Written by admin

Jestli stále řešíte, co si o vás myslí jiní, uvědomte si jednou provždy jednu prostou pravdu: lidé se tak moc zabývají sami sebou, že jim jednoduše už nezbývá čas, aby se starali ještě o vás. A to je nejspíš dobře, protože než člověk dokáže poznávat jiné lidi, musí se nejprve naučit poznat sám sebe. Což dá občas pořádně zabrat!

Přinášíme vám neuvěřitelně krátký a zároveň až nepravděpodobně přesný test. Nezabere vám víc než minutu, přesto se během té kraťoučké doby dokáže dopátrat hlubin vašeho vědomí. Pokud nevěříte, vyzkoušejte ho.

Podívejte se na obrázek. Co vidíte?

test-obrazek

Auto

Pokud jste ze všeho nejdřív uviděli auto, jste člověk pozorný a bystrý. O podobných lidech se říká, že jsou hloubaví. Někdy se ovšem natolik soustředíte  na podstatu, že přehlédnete důležité detaily, což vám občas i komplikuje život. Může to budit dojem, že se vznášíte kdesi v oblacích. Okolí vás každou chvíli plísní pro nepozornost. No a co? Jste zkrátka filosof…


Člověk s dalekohledem

Máte skvělou představivost! A navíc vám není cizí ani logické myšlení. Jak se říká, máte všech pět pohromadě. Složité úkoly řešíte raz dva. Lidé jako vy jsou ochotni skládat jeden puzzle za druhým; často dokážou z probíhajících jednotlivých událostí odvodit celý obraz..

Písmeno «А»

Pokud jste spatřili písmeno «А», vidíte jenom to, co vidět chcete, nebo to, co vás  v danou chvíli zajímá. Vaši pozornost získají pouze nejvýraznější detaily a události. Lidé vás mají za namyšlené. Dáme vám malou radu: rozhlédněte se kolem sebe a buďte pozornější ke svým blízkým. Není všechno zlato, co se třpytí.

About the author

admin

Leave a Comment