PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Otestujte si svůj psychologický typ

Written by admin
test-geometrie-big

Zvolte si obrázek, u kterého se vám nejvíce líbí barvy a tvary. Najděte si odpovídající výsledek:

1. Bezstarostný, hravý, kurážný.

Život pro vás znamená svobodu a přirozenost. Snažíte se vychutnat každý jeho okamžik. Vaším heslem je „Žijeme jen jednou!“. Jste člověk otevřený novým dojmům, jste zvídavý a milujete změnu. Nic není pro vás horší, než cítit se blokován, omezován okolnostmi. Zkoumáte své okolí ze všech stran a vždycky uvítáte překvapení.

2. Nezávislý, nekompromisní, bezprostřední.

Vždycky si jdete svou cestou a neuznáváte žádné okolnosti, které by vás snad mohly odradit od volby vlastního kurzu. Máte umělecké vlohy, které projevujete buď v zaměstnání nebo ve svém volnu. Jste vyznavačem svobody a nikdy nebudete váhat jednat po svém – i proti stanovisku všech kolem vás. Nikdy také nebudete slepě přejímat to, co „je teď v módě“. Žijete podle svého vlastního přesvědčení a svých představ o životě,  i když to může znamenat plout proti proudu .

3. Typ se sklony k sebezpytování a úvahám, velmi citlivý

Jste častěji než jiní lidé ponořen do úvah o sobě i světě kolem nás. Nesnášíte povrchnost. Snesete raději samotu než prázdné řeči. Vaše vztahy s přáteli jsou velmi bohaté. To vám dává klid, vnitřní harmonii a pocit duševní pohody. Nebojíte se ani dlouhého osamění, nikdy se nenudíte.


4. Zemitý, vyvážený, harmonický.

Velmi si ceníte si přirozenost a prostotu. Každý se s vámi cítí dobře, protože stojíte nohama pevně na zemi a je na vás spolehnutí. Svým blízkým vnukáte pocit bezpečí aniž byste je jakkoli ovlivňoval. Lidé vás vnímají jako laskavého a srdečného člověka. Oškliví se vám kýč a banality. K rozmarům módy máte skeptický vztah. V oblékání dáváte přednost praktičnosti a nenápadné eleganci.

5. Pragmatický profesionál, jistý si svými možnostmi.

Máte život pod kontrolou a nespoléháte na náhodu – vždycky jen na vlastní činy. Problémy řešíte jednoduše, bez zbytečných složitostí. Na život a každodenní starosti se díváte realisticky a přistupujete k nim s rozhodností. V práci důvěřují vaší spolehlivosti a nebojí se pověřit vás odpovědnými úkoly. Lidé kolem vnímají sílu vaší osobnosti. Nedokážete být spokojen, dokud nedokončíte, co jste začal.

6. Mírumilovný, uvážlivý, přátelský.

Snadno navazujete kontakt, zároveň jste však velmi opatrný. Lehce získáváte přátele, zároveň však máte rád svou samotu a nezávislost. Čas od času si potřebujete ode všeho odpočinout a být jenom sám se sebou. Potřebujete si zapřemýšlet nad smyslem života a vychutnat si samotu. Potřebujete prostor, protože občas se rád skryjete na vám milém místě. Přesto však nejste samotář. Žijete v souladu sám se sebou i s okolním světem a vážíte si toho, co vám život nabízí.

7. Analytik jistý si svými silami.

Zostřená vnímavost vám umožňuje bleskově rozpoznat to, co představuje skutečnou hodnotu. Postupně se obklopujete perlami, které unikly pozornosti těch, kdo nejsou tak prozíraví jako vy. Ve vašem životě hraje významnou roli kultura. Máte svůj vlastní styl – exkluzivní a elegantní, zcela vzdálený  konfekčnosti. Svůj životní ideál podřizujete aktuální životní spokojenosti.8. Romantický, emocionální snílek.

Jste velmi citlivá povaha. Odmítáte věci nahlížet z racionálního úhlu. Důležité je pro vás to, co vám říkají vaše cily. Potřebujete mít své sny. Lidé, kteří zavrhují romantismus a jsou založeni čistě rozumově, vás nezajímají. Odmítáte vše, co by jakkoli mohlo omezit bohatství vašich emocionálních prožitků.

9. Dynamický, aktivní extrovert.

Máte sklon riskovat. Raději se dáte všanc nebezpečným okolnostem než abyste se věnoval zajímavé a pestré práci. Rutina vás doslova paralyzuje.

About the author

admin

Leave a Comment