PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Otestujte si splnění svého přání

Written by admin

Také si něco přejete, když vidíte padat hvězdu? Opravdu doufáte ve splnění tužeb?

Ale znamení přání na padající hvězdě se zrodilo velmi dávno!

Od pradávna hvězdy a obloha přitahovaly a přitahovaly pozornost lidí. Představovali si, že hvězda je symbolem vesmíru a nebe je světem stvořitele. Proto byl postoj lidí k hvězdné obloze uctivý a uctivý.

S hvězdou si lidé spojovali lidskou duši, žili. v nebi.

Existovaly legendy, podle kterých byly hvězdy představovány dušemi lidí, kteří se buď snaží na Zemi přenést do narozeného člověka, nebo létají do nebe a opouštějí tělo zesnulého.

Ale všechny národy měly znamení: pokud jsi viděl padat hvězdu, přej si a určitě se ti to splní!

Chceme vás pozvat, abyste si něco přáli a udělali test. Chcete-li to provést, bez dlouhého váhání vyberte hvězdu, která se vám líbí. Vaše podvědomí rozhodne o výběru. Věř mu!

Otestujte si splnění svého přání
Otestujte si splnění svého přání

Pokud jste zvolili  první hvězdu , máte šanci získat to, co chcete! Čeká vás velký úspěch!

Výběr druhé hvězdy znamená, že se vaše přání splní, ale měli byste o něj bojovat. Musíte jednat odvážně a možná i riskovat. Aby se vaše přání splnilo, musíte být odhodlaní a asertivní.

Třetí hvězdička znamená, že se vaše přání splní, ale pod podmínkou, že zvolíte správné řešení. Správnou odpověď vám může říct pouze vaše mysl, ale ne vaše emoce. Intriky a drby mohou narušit naplnění vaší touhy. Pozor na ně!

Čtvrtá hvězdička říká, že ještě nenastal ten správný čas na splnění vašeho přání nebo plánu. Počkejte, až se okolnosti změní.

Pokud jste si vybrali pátou hvězdu, pak je splnění vašeho přání velmi blízko! A když se touha splní, pocítíte radost a plnost života. Nic tě nemůže zastavit!

About the author

admin

Leave a Comment