PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Oracle vám pomůže získat nápovědu z vesmíru

Written by admin

Oracle vám pomůže získat nápovědu z vesmíru.

Náš život je úžasný a nepředvídatelný. A každý z nás občas potřebuje znamení shůry, které nám napoví, jak máme jednat a jakým směrem se ubírat. Moudrá rada má totiž vždy cenu zlata.

Dnes vás zvu, abyste získali nápovědu od tajemného orákula. Budete si muset vybrat jednu z karet v rozložení.

Uvolněte se a zavřete oči předem. Zkuste na nic nemyslet. Poté si vyberte

Můžete si vybrat zcela náhodně nebo nasloucháním svému vnitřnímu hlasu. Tak či onak, ale dostanete velmi důležitou nápovědu.

Zda poslouchat rady nebo ne, je soukromá věc každého. můžete to udělat po svém.

Ale tímto způsobem můžete promeškat svou šťastnou příležitost. Možná stále stojí za to pokusit se věřit orákulu?

Oracle vám pomůže získat nápovědu z vesmíru

#1 Mapa

Mnoho lidí si myslí, že váš život je dokonalý a často na vás žárlí. Chcete-li zneškodnit závistivé lidi, snažte se o svých plánech méně mluvit. Přestože jste hodný a sympatický člověk, nedávejte nikomu síť na krk.

#2 Mapa

Milujete a snažíte se o své blízké pečovat. Často však zapomínáte na své vlastní touhy a potřeby. Pečujte o sebe a pokud možno si splňte svůj byť jen malý sen. Pak uvidíš, jak kvést!

#3 Mapa

Příliš se soustředíte na svou práci. Příliš často se přetěžujete a přetěžujete. Zapomínáte, že kromě práce existuje i jiný život. Dovolte si relaxovat. Zasloužíš si to jako nikdo jiný.

# 4 Mapa

Často se snažíte vyhýbat odpovědnosti, a proto často trpíte. Nepřebíráním odpovědnosti totiž přicházíte o slibné příležitosti. Neboj se. Ukaž se. Máte na to dost síly a talentu. Uspěješ.

About the author

admin

Leave a Comment