PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Obrázkový test. Vyberte si ulitu a něco o sobě zjistěte.

Written by admin

Podívejte se na obrázek a co nejrychleji si vyberte nejhezčí ulitu. Co vám napoví?

1. Zbožňujete nové, pokud možná co nejvíce vzrušující zážitky. Jste bláznivě odvážní a spontánní, snadno se přizpůsobíte každé změně, každým podmínkám. Bez oddechu vyhledáváte nové zkušenosti a nic si neužijete tak, jako nějaký dosud nevyzkoušený adrenalin.

2. Jste společenský člověk, jste rádi mezi lidmi. Mnoho času trávíte s kolegy, známými i přáteli. Nikde se tak nepobavíte jako mezi nimi. Právě tohle vám přináší největší uspokojení.

3. Rádi si popovídáte. Kamarádi si z vás utahují, že v tom je vaše poslání. Často jste nositelem i příjemcem dobrých zpráv a nečekaných pozvání.

4. Nerozhodí vás žádná maličkost. Drobné životní nepříjemnosti zkrátka přehlížíte a nekodláte si jimi kazit den. Svět vidíte v pozitivním světle a z tváře vám nikdy nemizí úsměv.

5. Snadno si poradíte s každým problémem. V krizové situaci hledají přátelé právě u vás porozumění a podporu a ptají vás na radu. Jste vynalézaví a praktičtí, soucitní a laskaví.

6. Vždycky jste středem pozornosti. Svou neutuchající energií umíte nakazit i ostatní. To k vám lidi přitahuje. Dobrý a citlivý člověk, milující život – to jste vy.

7. Máte rádi domácí pohodlí, svůj čas nejraději věnujete rodině. Možná, že malujete nebo píšete verše. V každém případě jste typ tvůrčího a přitom domáckého člověka.

8. Milujete překvapení, ať už je někomu připravíte sami nebo naopak něco nečekaně potěší vás. Na nepřízeň osudu si v tomto ohledu určitě nemůžete stěžovat. Užívejte jeho darů moudře!

9. Jste člověk bystrého, jasného rozumu. S potěšením jdete za svými cíli a máte při tom úspěch. Těšte se na dobré zprávy.

10. Jste naprostým ztělesněním toho, čemu se říká “hodný člověk“. Vždycky se snažíte pomoci. Myslete však také trochu na sebe!

11. Kolem vás je vždycky plno lidí. Cení si vašeho vzdělání, rozhledu a sečtělosti a velmi stojí o vaši radu. Přicházejí k vám bez ohledu na věk a vy se snažíte pomoci každému.

12. Nejste tak trochu workoholik? Jste neuvěřitelně pilný, svědomitý a houževnatý člověk. Dostat vás od pracovního stolu je opravdu problém. Myslete na to, že život není jenom práce.

About the author

admin

Leave a Comment