PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Obchod s muži aneb Co ženy vlastně chtějí

Written by admin
obchod-s-muzi

V jednom městě byl otevřen obchod, kde si každá žena mohla za jistých podmínek vybrat a koupit manžela. Podmínky nákupu byly umístěny hned u vchodu:

  1. Náš obchod lze navštívit pouze jedenkrát v životě.
  2. Kvalita mužů stoupá s každým dalším podlažím.
  3. Můžete si vybrat kteréhokoli z mužů na patře, nebo jít o poschodí výš.
  4. Vracet se do patra, které jste již navštívila, je přísně zakázáno..

Jistá žena nějakou chvíli váhala, ale nakonec se přece jen rozhodla do obchodu s muži zajít, aby si našla životního patnera.

Pečlivě si přečetla pravidla u vchodu a pak vešla dovnitř. Rozhlédla se po prvním patře. Všimla si vývěsky: „Muži, kteří mají zaměstnání“. Sama pro sebe se usmála, dál se už nezdržovala a vydala se do dalšího poschodí.

Ve druhém patře ji uvítal nápis: „Muži, kteří mají zaměstnání a milují děti“. I tomu se žena jen tak pro sebe usmála a zamířila rovnou do třetího poschodí.

Tam viselo sdělení, že tady se prodávají muži, kteří „mají práci, milují děti a jsou velmi pohlední“. „Hm“, řekla si žena, „i takoví se sem tam najdou“. Ale to ji nezdrželo a spěchala rovnou do čtvrtého patra.

U vstupu do čtvrtého patra stála tabule s nápisem: „Muži, kteří mají zaměstnání, milují děti, jsou krásní a pomáhají s domácími pracemi“. „Tomu říkám super mužský!“, vykřikla žena nadšeně. Nicméně pokračovala do pátého patra.

Nastartuj svůj rok 2021 – Online maraton pro aktivní vstup do Nového roku.


Tam si hned u dveří mohla přečíst, že jsou tu na prodej „muži, kteří mají zaměstnání, milují děti, jsou krásní, pomáhají s domácími pracemi a jsou velmi romantičtí“. Tady žena zatoužila zůstat, vybrat si manžela zrovna tady, ale i tak se rozběhla do šestého poschodí.

Světelná tabule v šestém patře ji informovala takto: „Jste v pořadí 2 816 973. návštěvnice tohoto patra. Zde nenabízíme žádné muže. Toto poschodí bylo zřízeno pouze proto, aby bylo po x-té prokázáno, že žena není nikdy spokojená. Děkujeme Vám za návštěvu našeho obchodu!“

Mimochodem, naproti „Obchodu s muži“ je už dávno v provozu také „Obchod se ženami“. V prvním podlaží tam nabízejí ženy, která mají rády sex. Ve druhém ženy chytré a bohaté, které mají rády sex. Pokud jde o patra od třetího do šestého, tam zatím nikdy nikdo nezašel…

About the author

admin

Leave a Comment