PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Obálkový test – jak otevíráte obálku?

Written by admin
Obálkový-test

To, jak děláme některé úplně běžné věci, o nás také může leccos nového a zajímavého sdělit. Například: jak otevíráte obálku? Zkuste na tuto otázku odpovědět prostřednictvím online testu a dočkáte se zajímavých odpovědí.

Tak tedy: jak otevíráte obálku?

• Rukou seshora

Žádáte od života hodně. Máte pověst člověka náladového, nervózního a netrpělivého. Zároveň jste plni optimismu, nadšení a velkých plánů. Dokážete se kochat krásným západem slunce, hezkým obrazem nebo sochou a rádi se o svou radost z nich podělíte s ostatními. Avšak dost často vás přepadá malomyslnost a apatie a tehdy vaše grandiózní plány a skvělé nápady upadají do zapomenutí.

• Speciálním nožem seshora

Jestliže používáte nůž, pak v á i doma se řídíte především hlasem rozumu, nikoli emocemi. Nesnášíte nepořádek, chcete, aby v životě bylo všechno „jak náleží“. Vynikáte solidností a uměním dovádět věci do konce. Práci odvádíte rádi dokonalou a svědomitou. Umíte obdarovat i přijímat hosty. Dáváte přednost vrabci v hrsti před holubem na střeše a držíte ho pevně, aby vám neuletěl…

• Odstřihnete nůžkami pravý okraj obálky

Pokud jsou vaším nástrojem nůžky, pak okolí dost často trpí náhlými změnami vaší nálady; hned jste veselí a rozšafní, hned smutní a teskliví. Nehledě na to jste však člověkem rozvážným, který umí ocenit jiné a především sám sebe. Znáte své přednosti i nedostatky. V pracovních vztazích spoléháte na protekci a „styky“, v osobním životě si ceníte pozornosti ke své osobě, jste rádi rozmazlováni. Máte sebedůvěru, vaše iniciativa i nápady se často těší uznání a podpoře kolegů.

• Rukou na pravé straně

Otevíráte-li dopisy takhle, moc si nevěříte. Často při kroku vpřed už myslíte na dva kroky dozadu. Nebo necháte rozdělanou věc v půli cesty, protože nevěříte, že to dobře dopadne. Přitom máte k nervozitě a netrpělivosti daleko méně důvodů, než se domníváte. Vaše inteligence se dočká uznání okolí, pokud dokážete vyjít ze své uzavřenosti. Příčiny nízkého sebevědomí a nesmělosti neznáte ani vy sami. Zkrátka jste přesvědčili sami sebe, že jinak to být ani nemůže.

About the author

admin

Leave a Comment