PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Numerologie bytu a domu: jaká adresa vám přinese štěstí?

Written by admin

Číslo domu a bytu nejsou žádná obyčejná čísla. Je to kód vašeho osudu, s jehož rozluštěním vám pomůže numerologie.

Lidský život závisí v mnohém na číslech a jejich projevech. Číslo občanky, den a rok narození nebo svatby, čísla v espézetce auta, všechna tato čísla se vám v životě neobjevila jen tak náhodně. Proto při koupi nebo výměně bytu věnujte velkou pozornost numerologickým hlediskům nového bydliště.

Určitě jste si nejednou všimli, že jakmile překročíte práh domova, změní se kardinálně vaše nálada i chování. Tak se projevuje vliv čísla, pod nímž bydlíte. Vypočítat ho je snadné. Sčítejte postupně všechna čísla v označení budovy a bytu, dokud nedostanete číslo jednomístné. To je číslo vašeho domova. Podívejte se, co znamená.

Jednička se skvěle hodí k lidem, kteří mají vlastní podnikání. Člověk pod tímto číslem se bude učit svými zkušenostmi a spoléhat se na vlastní intuici, což je pro podnikatele velmi důležité.

Dvojka je ideální pro ty, kdo milují. Budete usilovat o harmonii, snažit se o porozumění a naslouchat názorům svého partnera. Toto číslo je rovněž příznivě nakloněno rozvíjení svých fyzických a tvůrčích nadání.

Trojka chrání domov, kde budete pociťovat jistotu a pohodlí. Nikdy nebudete sami, váš život bude naplněn příjemnými a milými kontakty.


Čtyřka se hodí k těm, kdo si potrpí na stabilitu a důkladnost. Jste-li praktičtí a rádi byste svou rodinu viděli v bezpečí, zvažte ochranu čtyřky.

Pětka znamená energii, aktivitu, neustálé změny. Život pod tímto číslem je blahodárný pro tvůrčí lidi, hledající krásu.

Šetka. Tento dům je centrem harmonie a vyváženosti. Bude vyvolávat touhu pomáhat chudým a rozvíjet v sobě neobvyklý talent. Vždycky tu bude dostatek materiálního zajištění, peněz a pohodlí.

Sedmička. Pokud potřebujete naprostý klid a samotu, dotek s uspořádáním světa, pak tohle je to, co jste hledali. Takové bydliště se výborně hodí spisovatelům, vědcům nebo výzkumným pracovníkům.

Osmička je vůbec nejpříznivějším číslem domova. Slibuje úspěch v každé životní oblasti. Rodina, kariéra, láska, přátelé i finance – dařit se vám bude ve všem. Pokud chcete být v životě šťastní, zvažte přestěhování do bytu s tímto číslem.

Devítka je dům, kde se dokážete dotknout božského počátku. Duchovnost, filosofie, intuice i vaše sny, to vše jsou zdroje onoho ušlechtilého životního způsobu, o který možná usilujete. Devítka vám je přináší.

Abyste zjistili své šťastné čísloměli byste svůj život analyzovat jako celek. Nejde jen o věci jednou provždy dané, jako je datum narození, které samozřejmě nezměníte. Důležitá jsou i čísla, s nimiž se setkáváte jakoby náhodně, avšak se záhadnou pravidelností. Určitě ve svém životě takové číslo najdete. Zamyslete se nad ním, podrobte ho analýze, možná, že jeho prostřednictvím vám Vesmír cosi sděluje a přišel čas to uslyšet.

About the author

admin

Leave a Comment