VZTAHY

Mužská pravidla

Written by admin
mens-rules-big

Pořád jen slyšíme o nějakých „pravidlech“, která pro muže vymýšlejí ženy. Tak tady jsou taky jednou mužská pravidla:

1. Slzy jsou vydírání.

2. Když něco chceš, řekni to rovnou. Ujasněme si jednou provždy: průzračné narážky nefungují! Ani superprůzračné narážky nëfungují! Prostě to řekni rovnou!

3. Nauč se konečně zacházet s prkýnkem na záchodě. Snad už nejsi malá holka, ne? Když je prkýnko zvednuté, dej ho dolů. My potřebujem, aby bylo zvednutý, vy ho chcete mít dole. My si taky nestěžujem, že ho pořád dáváte dolů.

4. «Ano» и «Ne» jsou naprosto vhodné odpovědi na většinu otázek.

5. Sdílejte s námi pouze ty problémy, které je třeba vyřešit. Od toho jsme tady. Pokud jde o soucit, obracejte se na kamarádky.

6. Pokud bolest hlavy nepomine ani po sedmnácti měsících, je s tebou zřejmě něco v nepořádku. Takže vyhledej laskavě lékaře.

7. Všechno, co jsme kdy řekli za posledních 6 měsíců, opravdu nejde použít jako argument při nějakém sporu. Záruční doba každé repliky nebo komentáře automaticky prochází po 7 dnech.

Jak objevit svou hodnotu, odhalit zdroje své vnitřní síly, přestat být obětí okolností a dovolit si žít šťastný život v proudu.>>>


8. Jestli se ti zdá, že jsi tlustá, tak to tak asi je. Nás se ptát nemusíš.

9. Jestliže ti řeknem něco, co jde vyložit dvojím způsobem, pak samozřejmě platí ten, který na tebe nepůsobí jako červený hadr na býka.

10. Můžete nám říct, abychom něco udělali, nebo nám můžete říct jak to máme udělat. Obě varianty najednou jsou nesmysl. Když víš, jak udělat něco co potřebuješ, nejlíp, tak to udělej sama.

11. Všechno, co chceš říct, si prosím tě schovej, až bude reklama.

12. Kolumbovi nikdo neradil, kudy plout. My to taky nepotřebujem!

13. Všichni muži jsou schopni vidět pouze 16 barev podle standardního barevného schématu Windows. Broskvová není barva, ale šťáva. Dýňový je leda koláč, to taky není žádná barva. A co má být korálová nebo růžovo-lila nemáme páru.

14. Když tě něco svědí, musíš se podrbat. Tečka.

V jaké fázi životní transformace se nacházíte a jak překonat životní těžkosti, se kterými jste se právě potkali. Video z programu “Průvodce těžkými časy” ZDARMA >>>


15. Jestliže se zeptáme, co se stalo a vy odpovíte „nic“, tak se budeme chovat tak, že se jako nic nestalo. Je jasné, že neříkáte pravdu, ale jaký smysl by mělo se s vámi hádat!?

16. Když se ptáte na něco, co nechcete slyšet, očekávejte odpověď, kterou nechcete slyšet.

17. Když musíme někam jít společně, hodí se absolutně každé oblečení.

18. Neptejte se, na co myslíme, když se nechcete bavit o výsledcích včerejší F1.

19. MÁTE co na sebe.

20. Bot je VŽDYCKY hodně.

21. Jsem absolutně ve formě. Kulatost je taky forma.

Díky, že jste dočetly. Ano, počítám s tím, že dneska spím na gauči…

About the author

admin

Leave a Comment