PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Moře a Měsíc odhalí tajné rysy vaší postavy

Written by admin

Stačí si vybrat jeden ze 4 obrázků níže.

Moře a Měsíc odhalí tajné rysy vaší postavy

Možnost 1

Přibližně 20 % respondentů volí první možnost. Na tomto obraze je měsíc v pravém horním rohu a vlny vystupují s relativním klidem, což naznačuje vaši mírumilovnou povahu a jasné myšlení. Zároveň to naznačuje, že máte mnoho plánů, které lze ve skutečnosti docela snadno převést do reality.

Představivost lidí, kteří si vybrali tuto možnost, se vyznačuje vzácným bohatstvím, mohou se snadno realizovat v kreativních profesích a mohou stejně snadno jít do politiky, učitelství atd. Hlavním důvodem, proč člověk nedosahuje svých cílů, říkají psychologové to, co se snaží vyřešit několik problémů najednou. Pokud začnete správně určovat priority, mnoho vítězství vám vpluje do rukou.

Možnost 2

3 z 10 respondentů považovali za nejatraktivnější možnost číslo 2 – Měsíc se nachází o něco blíže středu a vlny indikují odliv. Lidé, kteří si vybrali tuto možnost, jsou úžasně laskaví, velkorysí a čestní. Při důležitých rozhodnutích mají tito lidé tendenci spoléhat na své emoce a pocity, přesně tomu přikládají velký význam.

Zajímavostí takových lidí je, že snadno přijímají změny, které jim slibují výhody, zatímco mnoho lidí se obecně jakýmkoli změnám v zaběhnutém způsobu života vyhýbá.

Možnost 3

Měsíc vlevo a odliv. Tento obraz si vybírají lidé, jejichž inteligence byla vždy nadprůměrná. Excentricita myšlení a bohatá zásoba znalostí dávají takovým lidem nebývalou schopnost psát, tvořit a tvořit.

Tito lidé umění a vše s ním spojené zpravidla trochu hlouběji chápou a oceňují. Jako rys psychologové rozlišují u takových lidí intuici. V některých případech je rozvinutá do té míry, že se jim podaří vyhnout se nějakým větším problémům.

Možnost 4

Obrázek 4 volí asi 35 % lidí. Pozice měsíce vlevo a příliv naznačuje, že jste člověk, který si váží míru. Jste velmi trpěliví a ke všemu přistupujete docela klidně, takže ostatní často nabývají dojmu, že jste jen lhostejný člověk.

V každém případě k řešení problémů přistupujete vždy chladně a téměř nikdy nepropadáte zoufalství, pravděpodobně proto, že mnoho vašich rozhodnutí je správných a úspěšných.

About the author

admin

Leave a Comment