PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Magie zelených očí

Written by admin
green-eyes

Lidové pověry pokládaly za nejvíce falešné právě zelené oči. Jakkoli ve skutečnosti nejde o nic jiného než o nízké množství melaninu v oční duhovce světlého lidského fototypu, vychází charakteristika nositelů očí této barvy z přesvědčení o vyváženém spojení dvou barev: modré a žluté.

V člověku se zelenýma očima se podle ní spojuje dvojí energie: energie dárce a energie upíra. Díky tomu jsou zelenoocí obdařeni odolností, houževnatostí, vytrvalostí a tvrdohlavostí. Umějí být tvrdí, cílevědomí, zásadoví a stálí. Vytýčí si konkrétní cíl, za kterým posléze houževnatě kráčejí překonávajíce na své cestě veškeré překážky.

Lidé se zelenýma očima se ve svém okolí těší značné autoritě. Bývají to skvělí organizátoři. Bez ohledu na svoji popularitu neusilují majitelé zelených očí o nějaké vůdcovství, přejí si však být váženi.

Vše, do čeho se pustí, dělají profesionálně. Než se rozhodnou, zváží pečlivě situaci a i za těžkých okolností dokážou najít východisko. Na život se dívají reálným zrakem. Nikdo však nemůže říci, že je zná opravdu dobře – dnes mohou být takoví a zítra úplně jiní. Lidé vybavení dobrou intuicí mívají často právě zelené oči. Jejich význam pro společnost je značný. Je mezi nimi mnoho věštců a extrasensů. Zelené oči často mívají lidé laskaví, čehož někdy okolí zneužívá. Osedlat si je ale nelze. Jejich hrdost jim brání něco podobného snášet.

Zelenoocí lidé jsou velmi citliví v milostných vztazích. Proto svou druhou půlku mohou hledat po celý život. Jsou něžní, laskaví a milí. Zranitelní v citech. Často jsou přirovnáváni ke kočkám: na první pohled nepřístupní a nezávislí. To však trvá jenom dotud, dokud není nastolena důvěra.

About the author

admin

Leave a Comment