PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Magie vibrací: jak přitáhnout peníze

Written by admin
magie-vibraci

Přemýšleli jste někdy nad tím, jakým způsobem mluvíte o penězích? Víte, že vaše slova jsou jistou magií? Je to magie vibrací, na níž závisí, zda peníze máte, nebo ne. Zamyslete se, zda se ve vašem slovníku vyskytují věty typu:

– Tohle si nemůžu dovolit koupit

– Nevím, jaký mám vztah k penězům

– Bohatí lidé jsou zlí

– Peníze kazí lidi

– Hodně často nevyjdu s tím, kolik vydělám

Pamatujte! Vaše peníze jsou přímým odrazem vašich výroků o nich. Každá vaše věta má význam. Každé z uvedených tvrzení v sobě nese negativní energii vašeho vztahu k penězům. A více než to: slova skrývají silné kouzlo, schopné jak peníze získat, tak vás jich zbavit!

Odpovězte si na následující čtyři otázky:

1. Jak platíte své účty: s vděčností za obdrženou službu, nebo s pocitem křivdy a lítosti?

2. Platíte své účty?

3. Máte obavy, pokud jde o peníze?

4. Máte za to, že pokud byste někomu dali peníze, měli byste sami málo?

Pokud ve vašich odpovědích převažují negativní pocity, měli byste urychleně změnit své vibrace směrem k penězům. Výsledkem budete nadšeni!

Jak naladit účinné vibrace a přitáhnout peníze :

Krok 1. Zjistěte a odstraňte každý negativní blok týkající se peněz.

Peníze jsou pouhou možností k získání zboží a služeb, v tom mi jistě dáte za pravdu. Pokud snad máte pocit, že si nezasloužíte mít peníze, zkuste to nahlédnout z jiné stránky: copak si nezasloužíte mít věci a zkušenosti, které lze za peníze získat? Určitě si zasloužíte pěkné oblečení, dobré bydlení, jídlo, dopravu, volné dny a příjemné zážitky! Všechny životní radosti jsou stvořeny pro všechny lidi a pro vás zvlášť!

Až se příště budete negativně vyjadřovat o penězích, zastavte se a pokuste se být vděčni za to, co máte. Radujte se a buďte vděčni, že buď jak buď, toto už máte, patří vám to, je to vaše. Samozřejmě, že věci nebo zážitky, o kterých sníte, by byly skvělé, ale i tak už máte dost věcí, za které můžete být vděčni!

Vděčnost otevírá cestu k získání nových peněz!

Soustřeďte myšlenky a energii svých přání na to, co chcete s penězi dělat, nikoli na samotné peníze. Nikdy nevíte, jak se k vám to, co si přejete, může dostat. Možná nebudete muset utratit ani halíř, abyste získali, po čem toužíte.

Někdo vám to může darovat, nebo to získáte za nicotnou částku, můžete to zdědit…

Energie vašeho přání musí jít ruku v ruce s vděčností: „Mám už tolik a jsem za všechno vděčný, abych získal ještě více“. Nežádejte o peníze a majetek, ale děkujte za ně. Prosba, žádost, je na podvědomé úrovni magií vibrací nedostatku, zbavení něčeho, nikoli vibrací přitahující peníze.

Krok 2. Změnit své myšlenky.

To si žádá vytrvalost a trpělivost. Abyste změnili svůj obvyklý způsob přemýšlení o penězích, musíte být velmi pozorní. Musíte dokázat zarazit nežádoucí myšlenky, které se peněz týkají. Musíte je okamžitě nahradit jinými v pozitivním duchu, které mají velmi vysoké vibrace. V tom spočívá podstata magie vibrací: k přitažení peněz, splnění přání nebo získání lásky stačí na ně správným způsobem myslet.

Například místo úvah typu: „Jsem na tom špatně s penězi. Nikdy nemám dost peněz. Dostávám tak málo peněz. Nemám peníze na tohle…“ je třeba myšlení zaměřit pozitivním směrem: „Učím se své peníze spravovat. Můj život je naplněn hojností Vesmíru. Jsem vděčný za to, co mám!“

Tou skutečnou magií jsou právě pozitivní myšlenky! Mají vysoké vibrace a schopnost velmi silně váš život ovlivnit. Kladné vibrace jsou tím kouzlem, schopným přitáhnout vám peníze a zajistit život v blahobytu.

Krok 3. Naučit se dávat.

Peníze jsou energie. Abyste je získali, musíte něco dát. Nemusíte dávat peníze, ale svůj čas, energii, talent, moudrost, dovednosti atd… Pro získání peněz je ideální stav, kdy vaším zaměstnáním je něco, co máte rádi. Pokud takovou práci zatím nemáte, změňte v tomto ohledu svou situaci.

Buďte vděčni za to, že se stále učíte. Radujte se, když ukládáte peníze, i když je to třeba malá částka. Buďte spokojeni s tím, co máte – váš pocit štěstí, vlny jeho vibrační magie budou směřovat do celého světa a přitáhnou k vám nové peníze (nebo to, co jste si za ně chtěli koupit).

Krok 4. Vymyslet si přání.

Vymyslete si spoustu způsobů, jak byste utratili peníze. Přemýšlejte, jak byste jejich pomocí udělali svět lepším. Zamyslete se, který svůj talent byste s nimi mohli rozvíjet. Jak byste peníze přiměli, aby pracovaly pro vás. Až budete mít hodně peněz, budete určitě dělat to, co máte rádi. Investujte do sebe, do učení, do lepšího života, do kvalitních a dobrých věcí.

Čím více utratíte, tím více peněz se k vám vrátí. To je jeden ze zákonů peněz. Toto pravidlo si musíte uložit hluboko do podvědomí. Peníze vám musejí pomoci k duchovnímu rozvoji. Nemyslete na přežívání, myslete na plnohodnotný život, hojnost, štěstí a radost, na prosperitu. Představujte si, jak příjemné je mít peníze a jak příjemné je utrácet je… Tyto myšlenky naplní vaši představivost velkým množstvím kladných emocí.

Krok 5. Poraďte se se svým vyšším Já!

Nebojte se hledat své vlastní vnitřní odpovědi. Zeptáte-li se, dočkáte se přesně takové odpovědi, kterou potřebujete, v pravý čas a na pravém místě. Vesmír a vaše vědomí budou vždycky směřovat k tomu, aby vaše sny proměnily ve skutečnost.

Pamatujte, že vaše peníze budou vždycky rovny vaší energii. Čím vyšší budou vaše energetické vibrace, tím více peněz k sobě budete přitahovat. Abyste do svého života přitáhli bohatství a prosperitu, musíte své magické vibrace naladit na vysokou frekvenci, to znamená naladit se na pozitivní myšlenky.

Nalaďte svou mysl na vděčnost a dostatek a uvidíte, jak rychle se změní vaše realita.

A.Kling

About the author

admin

Leave a Comment