PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Magické karty vám prozradí události na následujících 14 dní

Written by admin

Náš život je úžasná věc. Tady je prostor pro všechno. A ještě více pro magii se člověk musí jen otočit. Můžete dokonce předpovídat svou budoucnost, jen musíte pozorně naslouchat indicím a znamením, které nám vesmír posílá.

Můžete také použít nástroje po ruce. Například tarotové karty. Navrhuji, abyste se pokusili obecně zjistit, co si pro vás osud na příštích 14 dní přichystá. Nyní k tomu budete mít skvělou příležitost.

Nemusíte dělat nic složitého. Zkuste se uvolnit, zavřete oči a vyčistěte si mysl. Poté otevřete oči a vyberte jednu z karet.

Pamatujte, že předpověď, kterou vám karta dá, není verdikt. Toto je jen varování před tím, jak se věci vyvinou, pokud nic neuděláte. Co se tedy splní a co ne, je na vás. Každý z nás má vždy šanci změnit svůj osud. Nyní se pustíme do věštění. Vyberte si tedy kartu!

Magické karty vám prozradí události na následujících 14 dní

Mapa 1

Podívejte se blíže na své nejbližší okolí – někdo se vám snaží ublížit. Může to být někdo, kdo v poslední době zneužívá vaší pomoci, nebo někdo, kdo vám často zpívá chvalozpěvy.

Zůstaň ve střehu. Nepříznivce budete moci přivést k čisté vodě. Zůstaňte v naprostém klidu.

Pokud o vás někdo diskutuje za vašimi zády, neposlouchejte. Jste na správné cestě. Pokračujte v tom, co jste dělali, a získejte odměnu za 14 dní.

Mapa 2

V blízké budoucnosti budete mít velké štěstí. To ale není důvod k relaxaci, protože pak vám může štěstí uniknout.

Snažte se být pozorní: osud vám dá šanci na úspěch. Nenechte si to ujít. Následujících 14 dní bude ideálních pro realizaci našich plánů. Buďte rozhodní a konejte!

Mapa 3

Říká se, že všechno ve vašem životě se postupně začíná zlepšovat. Během tohoto období se nepředpokládají žádné problémy. A pokud ano, budou bezvýznamní.

Příštích 14 dní bude pro networking příznivých. Jste doslova plní síly a energie. k posunu vpřed. Hodně štěstí vás bude provázet. Hlavní věc je věřit v sebe a své vlastní síly, a pak se vás nebudou bát žádní darebáci.

About the author

admin

Leave a Comment