PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Kvíz: Vyberte si zvíře a zjistěte svou temnou stránku osobnosti

Written by admin

Nemáme žádnou kontrolu nad svými impulsy – rozhoduje za nás naše přirozenost. Například introvert si nejprve všimne tichého kouta, i když se v místnosti koná večírek. Podobně vám navrhujeme, abyste si vybrali jedno zvíře na obrázku, které se vám líbí, a my vám pak řekneme, proč jste si ho vybrali a co vypovídá o vaší temné stránce. Do toho, vybírejte!

Kvíz: Vyberte si zvíře a zjistěte svou temnou stránku osobnosti

1. Vlk

Vlk je stvoření noci, spojenec temnoty a potomek démona. Ale ve skutečnosti vlk nikdy neútočí jako první a nezabíjí zbytečně. Vlci jsou vytrvalí, rychlí, loajální a stateční. Život vlka je úzce spjat s nočním svítidlem (vzpomeňte si, jak vlci vyjí na Měsíc). Lidé, kteří si vybrali vlka, mají výraznou mimiku, držení těla a gesta.

Na rozdíl od lidí vlci mezi sebou nebojují, pokud to není nezbytně nutné. Většinou vlčí šarvátky končí hrozivým pohledem, postojem a vrčením. To je hlavní rys vlka: rozvíjet sílu a klid, sebevědomí. Tyto vlastnosti nevyžadují žádné demonstrativní důkazy.

2. Netopýr

Netopýři vyvolávají asociace nejen s Batmanem, ale také s hrabětem Drákulou. Na těchto nočních tvorech, kteří mizí ve světle slunce, visí pod oblouky temných jeskyní a sledují svět vzhůru nohama, je něco strašného. Pokud jste si vybrali netopýra, pak máte přebytek zdraví, vitality a aktivity. Často se můžete obávat ze špatných důvodů a vaše snaha o zlepšení vás činí náročnými jak na sebe, tak na ostatní.

S největší pravděpodobností jste podrážděný a nespoutaný jazykem a vaše slova často předbíhají vaše myšlenky. Vy jste však docela moudří a vidíte život z různých úhlů.

3. Havran

Není náhodou, že si Edgar Allan Poe vybral za svou múzu havrana! Vrány byly dlouho spojovány se zlověstnými znameními a smrtí. Tito černí ptáci byli často považováni za předzvěsti smrti a zkázy.

Ale na druhou stranu je to velmi chytrý pták, schopný dokonce napodobit lidský hlas! Tak co to o vás vypovídá? Je pravděpodobné, že budete velmi hraví a kreativní. Nemáte strach ze tmy a chápete, že mezi světlem a temnotou existuje určitá rovnováha.

Viz také: Víte, jakou barvu má vaše jméno? – Zajímavá charakteristika vašeho jména !!!
Cítíte se pohodlně sami. Jste dobří sami o sobě. Raven vyhledává klid a pohodu, dává jim přednost před neustálým náporem klábosení a hluku v každodenním životě. Jsi moudrý a často jsi žádán o pomoc. Ale někdy můžete použít svou moudrost pro sobecké účely.

4. Panther

Jen málo zvířat vyvolává takový strach a potěšení jako černí panteři. Je to stvoření temnoty, žijící ve stínech. Toto zvíře, samotářský predátor, vzbuzuje nedobrovolný respekt.

Panther je symbolem ochrany, agresivní síly, odvahy a udatnosti. Pokud jste si vybrali pantera, budete silným strážcem a ochráncem, nebojácným i starostlivým. Pantera si zpravidla vybírají lidé, kteří přicházejí na tento svět s hlubším pochopením duchovních věcí. Takoví lidé mají často velmi vyvinutou intuici, mimosmyslové schopnosti a sklony k mystice. Mnohé z nich jsou velmi umělecké.

Pantherovi vyhovuje být sám se sebou a ve společnosti ostatních samotářů. Panther pozorně naslouchá a sdílí jen tolik informací, aby udržel své okolí zvědavé.

5. Černá vdova

Černá vdova je známá svým jedovatým kousnutím a kanibalistickým postojem k samci. Temná a tajemná trpělivě čeká, až oběť spadne do její sítě, a pak zahájí hostinu. Vpíchne oběti jed, zabije ji a pak klidně jí.

Lidé, kteří si vybírají pavouka, jsou většinou pomalí, skromní, cílevědomí, citliví a chytří. „Tkají“ kolem sebe síť lidí, milují svou rodinu a domov. Ale když se postavíte přes cestu, použijí svůj smrtící jed. Navíc pavouci nikdy nezažijí lítost ani výčitky svědomí: taková je jejich pavoučí povaha!

Pavouci nevědí, jak se správně vyjádřit, a když to vědí, mají tendenci mlčet a vše tajit. Chtějí dosáhnout cíle, aniž by někoho zasvětili do svých záležitostí, takže jen málo lidí v jejich okolí je schopno správně pochopit jejich jednání.

6. Černá kočka

Kočky byly od pradávna spojovány s černou magií a smrtí. Téměř ve všech kulturách existuje mýtus, že kočky jsou prostředníky mezi světy živých a mrtvých. Člověk, který si vybral černou kočku, je elegantní i sportovní. Jeho charakter je rozporuplný. Kočky mají svou vnitřní logiku a mnohá jejich rozhodnutí se zdají iracionální a do jisté míry i jsou.

Jste vedeni více intuicí a instinkty než logikou, citlivě reagujete na to, co se děje. A protože lidé kolem vás zdaleka ne vždy vidí změny, které se ve vesmíru sotva objevují, může se jim vaše chování zdát nepochopitelné, tajemné.

Navzdory své vysoce vyvinuté intuici jste přesto dobře uzemněni, abyste si nenechali ujít svou vlastní. Velmi milujete pohodlí a bez zvláštní potřeby ho neobětujete.

7. Sup

Zahnutý zobák na křivém krku a tělo z hororového filmu – ano, supi jsou skutečně děsiví. Loví ve smečkách, krouží nad svou kořistí, dokud nevyprší. Pak sestoupí a roztrhají mrtvolu na kusy a užívají si hostinu.

Pokud jste si vybrali supa, pak jste pravděpodobně schopni klamat a milovat riziko. Sup se neustále věnuje sebedestrukci a sebepožírání, pokud pro sebe nenajde uplatnění. Sup se vypne a s velkými obtížemi se uvolní.

Když vás chytne nějaká představa nebo příslib příjmu, jdete do práce s hlavou, což negativně ovlivňuje vaše zdraví a vztahy s blízkými. Jste obtížný partner, žárlivý a uzavřený do sebe, dlouho v sobě schováváte křivdy a stěží se snažíte usmířit.

Vulture žije intenzivním emocionálním životem, který nedává na odiv. Raději tají a obecně o sobě nerad mluví. Přílišné tajemství a tajnůstkářství se občas mění v potíže s porozuměním s ostatními.

About the author

admin

Leave a Comment