PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Kvíz: Vyberte si koště a zjistěte, jaká jste čarodějnice

Written by admin
Vyberte si koště a zjistěte, jaká jste čarodějnice
  1. Obyčejná čarodějnice. Klidně se může vydávat za domovníka nebo uklízeče. Středně škodlivé a nebezpečné.
  2. Čarodějnice z přesvědčení. Očividně se nechce splést s uklízečem, ale ani ona není připravena vyčnívat, s ohledem na inkvizici.
  3. Špinavá čarodějnice. Koště je druhý účes. Pokud se ratolesti rozhlédnou na všechny strany zároveň, pak z vás energie stříká nevybíravě a nekontrolovaně. Dávejte pozor, abyste nespadli do pole jejího magického zmatku. A pak úplně kvákat.
  4. Čarodějnický estét. Vaše váha nepřesahuje “Kladivo na čarodějnice”, ale magnetismus je na úrovni Elviry, paní temnoty. Černá kočka vrně doprovází každý váš krok. Sami princové se skládají na hromádky a pohádkové princezny si z frustrace rvou poslední vlasy a přejí vám strašlivou smrt. Jste okouzlující ve všem: od každodenní nekromancie až po vyvolávání démonů nejvyššího řádu.
  5. Čarodějnice s pribabakhou. Inkvizitoři při samotném tvém jménu nervózně koktají. Kvůli vám se zastavily křížové výpravy a začala francouzská revoluce. Jsi kořenem všech problémů a zla. A také roztomilá květina v zahradě Stvořitele. Zvířata tě milují a lidé se ti vyhýbají. Nepřátelé si vás váží a přátelé se vás bojí. Muahaha!
  6. Čarodějnice bojovnice. Čarodějnice s koštětem je jako čarodějnice bez koštěte…jen s koštětem. Vaše výdrž nezná mezí. Jste schopni skrýt temnou stránku duše a ponořit se do zenu při jakékoli příležitosti. Když dosáhnete nejvyššího stupně koncentrace, padáte na nepřátele jako blesk z nebe, jako pokeball s Pikachu … jako Medvídek Pú na sklenici medu.
  7. Čarodějnice s nadváhou. Zlato, potřebuješ silnější koště a hustší tmu, abys skryl všechno to zlo… Říkám ti pravdu… wa wa wa… waaa!?
  8. Čarodějnice s tajemstvím. Má více rozinek než sváteční košíček. Nenechte se oklamat prvním dojmem – překvapí vás v nejneočekávanější chvíli. I ve výtahu v kanceláři se může pohybovat pomocí akrobacie.
  9. Čarodějnice s velmi tajným tajemstvím. A tahle je tak tajemná a tajnůstkářská, že sama neví, co od sebe čekat. Ani se nepovažuje za čarodějnici. Všechno se samo o sobě rozbije, rozsvítí a změní se v žáby. Wow, jaká náhoda…
  10. Nejvyšší. Kombinuje vlastnosti každého z typů a v ideálním případě je nejvyšším archetypem pro každou čarodějnici. Vyvážené pomelo a módní fusion design zdůrazňují aristokratický status hlavy covenu. Stopa z letu na takovém koštěti je jako ohon průměrné komety. A zbytek, dáma se vyznačuje svým dodržováním klasiky, a to jak ve stylu, tak v chování. Malá Maleficent, malá zlá královna nevlastní matka, a když v plavkách, pak vypadá jako Ursula the Sea Witch.

About the author

admin

Leave a Comment