PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Kvíz: Poznejte své vnitřní obavy

Written by admin

Testy – předpovědi – jsou důkazy používané v psychologii k odhalení nejhlubších strachů a pocitů, které se skrývají v podvědomí. Hodnoty, strachy, sny, utrpení, pochybnosti a další elementární vlastnosti v nás, které tvoří osobnost člověka, kvalifikují naše impulsy a obranné mechanismy.

Na základě vaší odpovědi vám předkládáme kvíz, který odhalí vaše obavy a další podrobnosti.

Který tvar jste na tomto obrázku viděli jako první?

Kvíz: Poznejte své vnitřní obavy

Dítě

Máte potlačené emoce, které si přenášíte z dětství, pokud první věc, kterou na obrázku vidíte, je malá holčička. Může to být cokoli od traumatu v perinatální fázi, jako je těhotenství a porod, až po problémy v raném věku. Mnoho událostí může způsobit, že se dítě v životě bojí, a pokud se obavy neřeší nebo neřeší, často se přenesou do dospělosti a způsobují problémy a neštěstí.

Vztah dítěte s matkou je základním požadavkem na to, aby se dítě citově vyvíjelo. Pokud je však například matka nebo postava matky z nějakého důvodu, jako je hospitalizace nebo nedostatek vazby na dítě, nedostupná, je možné, že se z dítěte stane dospělý, který se bojí rozhodovat.

Motýl

Různí psychologové navrhli pro motýla různá vysvětlení. Výklad snů definuje motýla jako znamení naděje do budoucnosti, úspěšného začátku a nové fáze štěstí v životě. Na druhou stranu je motýl spojen s promarněnou příležitostí nebo šancí, kterou nebylo možné využít.

Motýl je také spojován s posmrtným životem a je vnímán jako posel z duchovní stránky. Pokud jsou vaše oči upřeny na motýla, pak se vaše duše pravděpodobně chvěje, abyste našli sebe nebo ty, které jste ztratili.

Jahoda

Jahoda je srdce a sedí přímo uprostřed obrazu a je zobrazena mnohem větší, než je její skutečná velikost. Legenda říká, že jahody byly vytvořeny ze slz bohyně Venuše, která spadla na zem, když plakala nad mrtvým Adonisem. Pokud jahody upoutají vaši pozornost nade vše, může to být proto, že hledáte své srdce.

Největší strach v srdci každého člověka je zamilovat se. Takové emoce obvykle začínají v raném dětství, často kvůli problémům ve vztahu rodičů nebo ve vztahu rodič-dítě.

Krátké veslo

Pokud vidíte lebku, vidíte něco, co tam ve skutečnosti není, ale je to jen iluze vaší mysli. Lebku lze vidět pouze při pohledu na obraz jako celek z dálky. Pokud jste při prvním pohledu na obraz viděli lebku, zdá se, že žijete v podvědomém strachu ze vztahu, který vám nevyhovuje nebo vás zklamává. To se často stává, protože jste se mohli setkat se situacemi, které byly dříve mimo vaši kontrolu, jako jsou akce nebo rozhodnutí někoho jiného.

Stromy

Požádat člověka, aby nakreslil strom, je jedním z nejlepších dostupných psychologických testů. Strom je rozpoznán jako reprezentující kořeny člověka, a pokud jsou dva stromy prezentovány společně jako most, pravděpodobně to ukazuje na nevyřešený vnitřní konflikt.

About the author

admin

Leave a Comment