PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Kvíz: Koho vidíš na obrázku?

Written by admin

Přemýšleli jste někdy, kolik je vám let? Mnoho lidí věří, že život máme jen jeden, a až bude po všem, nezbude nic. Ale v mnoha tradicích existuje koncept, že duše může mít více životů.

I když to nevíte, můžete mít mladou duši. Nebo stará duše, která drží moudrost stovek minulých životů!

Nyní se pozorně podívejte na obrázek a řekněte, co jste viděli jako první! Vaše odpověď odhalí, jakou máte duši.

Kvíz: Koho vidíš na obrázku?

Kdybys viděl dívku

Máte mladou duši, která dělá své první kroky v pozemském světě. Jste někdo, koho tento svět stále překvapuje, kdo na všem vždy najde pozitivní stránku.

Nemáte mnoho ran z minulých životů a proto můžete být občas trochu naivní. Zcela se oddáváte věcem a lidem, i když riskujete, že budete emocionálně traumatizováni. Je pro vás důležité cítit a milovat vše, co máte!

Jste neuvěřitelně zvídavý člověk, stále si jdete za novými cíli. Špatné je, že často můžete dělat chyby, protože duše je ve fázi učení.

Kdybys viděl starou ženu

Vaše duše již ušla dlouhou cestu. Jsi ten typ člověka, který se nejednou cítí v tomto světě mimo: jsi na svůj věk příliš moudrý a nemáš rád totéž jako ostatní.

Tím vším jste si již prošli. Vaše duše je velmi opatrná, protože již mnohokrát trpěla. Jste člověk, který o sebe dbá, váží si sám sebe a především ví, co chce a potřebuje a na to se zaměřuje!

Neztrácejte čas něčím, co nemá žádnou hodnotu. Naučili jste se rozlišovat důležité od nedůležitého a naučili jste se soustředit pouze na to důležité.

Život pro vás může být méně zajímavý než pro mladé duše, ale máte tu výhodu, že jste mnohem blíže k dosažení svého skutečného smyslu života!

About the author

admin

Leave a Comment