PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Který z těchto mayských symbolů máte nejraději?

Written by admin

Některé z těchto mayských symbolů mohou odhalit skryté aspekty vaší osobnosti. Vaše odpověď vám řekne, co je pro vás v životě nejcennější!

Který z těchto mayských symbolů máte nejraději?

Symbol č. 1

Pokud jste zvolili první možnost, cítili jste se ztotožněni s ještěrkou, což znamená, že hlavní věcí v životě je pro vás přizpůsobení.

Je velmi důležité, abyste byli v klidném a klidném prostředí, a proto se tvrdě přizpůsobujete různým okolnostem.

Náhlé změny vám sice mohou dělat problém, ale nakonec si vždycky zvyknete na všechno. Vždy dáváte přednost klidnému a předvídatelnému životu před nejistotou a dobrodružstvím!

Symbol č. 2

Pokud zvolíte druhou možnost, cítíte se ztotožněni s hadem. Je to proto, že vaší nejvyšší prioritou v životě je vaše nezávislost. Milujete být respektován a nesnášíte závislost na někom.

Jste velmi sebevědomý člověk. Milujete, když vás ostatní obdivují. Vždy dostanete, co chcete!.

Symbol č. 3

Třetí možnost představuje jelena a znamená, že upřednostňujete smysly. Jste citlivý člověk, který chce milovat a být milován.

Jste empatický a velkorysý a všichni vás mají moc rádi. Někdy však vaše citlivost může hrát proti vám, takže budete trpět.

Nenech rány osudu zatvrdit tvé srdce, protože to je to nejcennější, co máš!

Symbol č. 4

Pokud zvolíte čtvrtou možnost, ztotožňujete se s králíkem, upřednostňujete zábavu a potěšení. Milujete pulzující život a dokonale chápete, že žijete jen jednou!

To je důvod, proč milujete žít stále nové zážitky a užívat si věci, které vás dělají šťastnými!

Samozřejmě nesmíte zapomenout na všechny, kteří vždy stáli po vašem boku a kteří vám pomohli stát se tím, kým jste dnes!

Symbol č. 5

Pátá možnost představuje psa, a pokud se s ním cítíte ztotožněni, je to proto, že vaší nejvyšší prioritou v životě je loajalita. Jako loajální pes jste naprosto oddáni ostatním.

Jste mužem svého slova, kterému lze vždy věřit. Samozřejmě, když někdo vzbuzuje nedůvěru, můžete hned ukázat zuby.

Symbol č. 6

Pokud jste zvolili šestou možnost, cítíte se ztotožněni s orlem a vaší nejvyšší prioritou v životě je vaše vnitřní síla.

Máte zájem obohatit se jako člověk. Jste spíše „poustevník“ a neradi příliš komunikujete s ostatními. Ale vždy jste připraveni pomoci těm, kteří vaši pomoc potřebují!

About the author

admin

Leave a Comment