PSYCHOLOGICKÉ TESTY

Která z těchto pohledných dam vám připadá nejstarší? Odpověď prozradí váš typ osobnosti.

Written by admin

Tenhle test opravdu není složitýZvolte číslo, kterým je označena žena, která se vám zdá být nejstarší..

KTERÁ Z TĚCHTO 4 ŽEN VYPADÁ JAKO NEJSTARŠÍ?

Podle odpovědi zjistíte, jaká jste osobnost. Možná to nebude úplně přesné, ale možná, že budete sami udiveni charakteristikou svého „já“.

1. Pokud jste zvolili dámu s číslem 1, jste realista. To, co vás zajímá, je realizace vašich plánů. Je jenom málo pravděpodobné, že byste opustili své životní zásady. Neuvěříte jen tak něčemu, dokud to nemáte podloženo důkazy. A navíc se chcete sami přesvědčit o pravdivosti každé věty. Jste rozvážní a vyrovnaní. Změnám se přizpůsobujete snadno.

2. Jste jednostranná osobnost. Typ přímo opačný předcházejícímu. Jste nejspíš hodně tvrdohlaví. Nebudete souhlasit s něčím názorem, pokud se neshoduje s tím vaším. Ostatní to s vámi nemají snadné. Občas těžce zkoušíte jejich trpělivost.

Máte však jeden dobrý rys. Cílevědomost. Třeba se přetrhnete, ale dosáhnete svého. Pokud své úsilí zaměříte na kariérní postup, můžete s ním prakticky počítat. Pozitivní je, že svou houževnatost jste ochotni vyvinout i kvůli někomu jinému, nejen sami pro sebe.


3. Jste tvůrčí povaha. Pokud jste zvolili postavu s číslem 3, Vesmír vás dozajista obdařil nějakým talentem. Nezapomeňte, že ho musíte využít a určitě naplnit. Nenechte ho jen tak ležet ladem. Vaše myšlení je nestandardní a v tom je vaše jedinečnost.

Ohromné množství vašich tvůrčích nápadů bezpochyby zaznamenají lidé kolem vás. Mohli byste dokonce dosáhnout proslulosti a uznání. Hlavní je, aby vás nepostihla závrať z úspěchu. Zachovejte chladnou hlavu.

4. Jste prostý člověk, který se raduje z obyčejných věcí.

Pokud byla vaší volbou dáma s číslem 4, nemáte v životě příliš mnoho problémů. Nevyžadujete od něj „všechno a hned“. Přednost dáváte získání všeho, po čem toužíte, vlastní prací. Jen tak máte ze splnění svého přání opravdovou radost a pocit plného uspokojení.

K cíli jdete dlouho, protože jste poctiví a nehledáte ani úlevy, ani známosti a na nic se nevymlouváte. Být spořádaným, čestným člověkem je to nejlepší – takové je vaše přesvědčení.

About the author

admin

Leave a Comment